SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Witam!

Mam problem i w sumie pytanie.

A więc... Jestem na diecie od 1,5 miesiąca, ważyłem 107kg i aktualnie ważę 99kg i mam 20 lat.

Dietę mam zrobioną na podstawie specyfików herbalife czyli:

Śniadanie (godz. 12) : koktajl firmy herbalife (Formuła 1), 2 łyżeczki proszku + 250ml mleka 0,5% a przed wypiciem tego tabletka (błonnik) popite 500ml wody

2 śniadanie (godz.16) : 2 jajka na twardo, trochę keczupu i chleb pełnoziarnisty

Obiad (godz. 18) : warzywa z paczki podsmażane na oleju słonecznikowym (śladowe ilości tego oleju) albo 1 paczka ryżu lub porcja kaszy kus kus z pulpetami ze słoika (2-3) i surówka z pomidorów, ogórków, papryki i kefir do tego.

Podwieczorek (godz. 20) : zupka nesvita z proszku (150kcal)

Kolacja (godz.22) : tak samo jak śniadanie.

Dziennie piję 2-3l wody, robię 100 brzuszków dziennie (niestety od tygodnia dopiero) i staram się biegać co jakiś czas.

Czy to jest dobra dieta? Niestety nieraz mam problem nieraz z podjadaniem i czy znacie jakiś specyfik którzy sprzeciwi się temu?

I czy przy mojej wadze jest możliwe robienie 6 Weidera? Będą efekty widoczne i czy mam do tego dorzucić jakieś specyfiki?

Prosiłbym o odpowiedzi i podpowiedzi, z góry dzięki!!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
1.Okropna
2.tak- dobra dieta i silna wola
3.owszem, lecz to słabe ćwiczenia i najlepszym wyjsciem będzie ułożenie dobrego planu treningowego na wszystkie partie.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Hmm bez ruchu schudłem 8kg na tej diecie więc jednak myślałem, że ona jest OK. W takim razie nie wiem co mam robić;/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 677
Raczej przedewszystkim zjechales z woda.

Przeczytaj podwieszone tematy, policz zapotrzebowanie kaloryczne, uloz diete (na start na 0 pozniej mozna odiac 300kcal) i daj do oceny/poprawki.

Najlepiej jakby z diety usunac cala ta chemie. Im mniej przetworzonej zywnosci tym lepiej dla twojego organizmu. Twarog przenies na noc, dodaj zdrowe oleje (oliwa, olej lniany, tluste ryby)

Podjadanie jest efektem tego ze nie masz praktycznie zadnego pelnowartosciowego posilku. Pij herbate zielona/czerwona - powinna pomoc na podjadanie w jakims stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Nie chcę wyglądać jak bóg wie kto... Po prostu chce zbić wagę do 75-80kg i chcę, żeby mój brzuch wyglądał jakoś lepiej. Nie wiem jak się zabrać do tego układania więc poproszę Ciebie kaitos albo Darrak żebyście mi w tym pomogli:). Nie znam totalnie się na tym a chcę dobrze wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
poczytaj podwieszone tematy, pooglądaj sobie diety innych uzytkowników- bedziesz miał pogląd jak to mniej wiecej powinno wyglądac.

tylko nie probuj kopiować czyichś diet, bo ona musi byc dopasowana do ciebie

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carb cycling do oceny

Następny temat

Pytania o diete

WHEY premium