SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLICJA ZNOWU DOKONAŁA NIESAMOWITEGO WYCZYNU!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
http://www.policja.pl/portal/pol/1/46912/Sprzedawal_leki_niewiadomego_pochodzenia.html

NO boostery, gainery, kreatyny, spalacze - uff dzieki Bogu polska policja uwolnila nas od tych szatanskich narkotykow i lekow, a 25-letni Mateusz B. z Warszawy, znany tez jako syn Belzebuba na pewno bedzie smazyl sie w piekle!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24345 Napisanych postów 68051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537688

dziekuje polskiej policji za ocalenie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Pewnie go konkurencja pod*******iła.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
ufff podziekowac ;]

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
boze tam mutant mass stał:D musze schowac bo mi nalot zrobia:D i hmb olimpu widziałe, chłopaki trzeba sie strzec teraz:D

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
Ty myogenix a przypadkiem nie pisales w zdjeciach, ze jakims tam aspirantem jestes na komendzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
kolejny sprzedawca smierci unieszkodliwiony. miszyn komplit!

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
ejj:D praca praca a czy to znaczy ze trzeba o tym gadac;) ja jestem dobrym policajem hehe;) robie to dla kasy nie z powołania taki kraj

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten koles mil suple. Chyba ze ph mial jakies. Ale to skleo na wjezdzie do wawy kolo MC. Bylem tam kiedys.
Normalny sklep z suplami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
jednak nie taki normalny ^^

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba ze mial tam cos czego nie powinien. Np PH
Ale z tego co wiem to o JET Fuel sie miedzy innymi przyczepili. A jego oficjalnym i legalnym dystrybutorem jest FA wiec na pewno mial na to faktury.

Policja przechodzi samych siebie. Niedlugo kreatyne trzeba bedzie po kontach kupowac...

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-10-22 12:20:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta plus pg plus odzywki

Następny temat

3 cykl: prop + winko + clen - proszę o pomoc

WHEY premium