SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLECANE WODY MINERALNE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
lepiej kupowac cos co Ci daje cos...czyli zrodlanke wywalic a pic mineralna...z najwieksza iloscia magnezu i wapnia.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1433
Ja piję oazę i narazie nie narzekam.
Bardzo dobry artykuł łap Soga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
no i smacznego. jesli nie masz skurczy, osłabienia czyli masz max składnikow mineralnych w diecie to nie musisz jeszcze ddawac.
pzdr i thx

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Należy pamiętać, aby co 2-3 miesiące zrobić sobie trochę przerwy w piciu wód mineralnych, na rzecz żródlanych o zmniejszonej ilości składników mineralnych. Stwierdzenie to argumentuję powstawaniem w naszym organizmie osadów z minerałów zawartych w mineralnych, a jak wiemy wiele soli jest nierozpuszczalnych i poprzez to nie są usuwane i akumulują się w naszym ciele. Co rzadko ma korzystny wpływ...

I oczywiście jak najmniej dwutlenku węgla w butelce, już nie dlatego że jest niezdrowy, ale szybko napełnia żołądek i gasimy szybciej pragnienie - nie dostarczamy tyle wody ile powinniśmy co jest niezwykle ważne dla sportowców i chorych. Po co się oszukiwać Pozdro.

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
a ja siedze w Szwecji i tu maja super-woda z kranu zalecana do picia wzbogacana umyslnie o fluor- zeby miec zdrowsze zabki '
Tutaj kupujesz wode jak jestes przy kasie i chcesz pokazac ze masz sklepu
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
"Kłopoty z trawieniem:
Rodzaj wody: bogata w wodorowęglany (ponad 500mg/l)
Działanie: woda zawierająca duże ilości wodorowęglanu szybko i skutecznie łagodzi bóle brzucha po posiłkach, ułatwia trawienie i pomaga przezwyciężyć ociężałość. Wodorowęglany neutralizują kwasy żołądkowe, dlatego są polecane osobom cierpiącym na nadkwasotę, refluks i zgagę. Picie wody zawierającej 1000-2000 mg wodorowęglanów na litr przynosi niemal natychmiastową ulgę w tych dolegliwościach. "



W pierwszym poście było napisane to co wkleilem powyżej czyli ze na problemy z trawieniem dobre sa wody mineralne z duza iloscia wodorowęglanów. Ale jak dla mnie to troche tutaj sprzecznosci bo kwasy zoladkowe sluza do trawienia tak ? Wiec neutralizowanie ich raczej znaczaco utrudnia trawienie a nie ulatwia je. Zreszta wlasnie czytalem w paru miejscach ze osoby zdrowe nie powinny pic wod ktore zawieraja powyzej 1000 mg/l wodoroweglanow bo to wlasnie moze powodowac problemy z trawieniem.

Wiec jak to jest ? Bo mi sie wydaje ze te wodoroweglany sa dobre tylko wlasnie w przypadku osob cierpiacych na nadkwasote itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Działanie: w dużych ilościach przed, w trakcie i po dużym wysiłku.Postawisz tamę odwodnieniu i uzupełnisz wypocone sole mineralne. Po intensywnych ćwiczeniach sięgnij po wodę gazowaną.
To mi sie nie podoba, dlatego ze woda gazowana odwadnia, a nie nawadnia, wiedza nie jest wyssana z palca, lecz prosto od seniora kulturysty.
odgrzany kotlet nie zauwazylem

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2010-06-26 17:36:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
To nic ze odgrzany ale powiedz mi Killaz skad wywnioskowales ze woda gazowana odwadnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Tak jak mowilem info od mojego znajomego mędrca Znam seniora kulturyste(ok 30 lat zabawy w kulturystyke), ktory nadal startuje w zawodach i naciskal na to ze woda gazowana odwadnia a nie nawadnia, a jak np. chcial sie napic coli to bral cole light + lyzeczke i mieszal, w celu odgazowania jej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Moze sie jeszcze ktos wypowie na ten temat? Ja piję Muszyniankę ktora jest gazowana 1500/L i sie zastanawiam teraz czy dobrze robie? Swoja droga piłbym niegazowana ale muszynianka jest tylko gazowana...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

BŁĄD W 70% DIET NA S.F.D.!!!!

WHEY premium