SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 204204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 540 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10708
a moze ktos wie czy jest fajna apka w stylu dziennika SFD na tel do pobrania,bylo by latwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15305
najczęściej są, ale zagraniczne przez co nie ma polskich produktów/jest ich mało i irytujące jest ciągłe dodawanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 540 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10708
a no spoko,najlepszy jest tu. mogli by wersje na tel zrobic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1913
wersja na telefon byłaby super, ja bym jeszcze zmienił kilka rzeczy - np. jak tworzymy posiłki i apka wylicza z poszczególnych składowych wartości Białko/tłuszcze/Węglowodany - dobrze by było gdyby można było dodać posiłek jako produkt, a po przeliczeniu wagi on proporcjonalnie liczyłby Ci składniki :) ale nie ma co narzekać i tak jest git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no dokladnie. Zostalo czekac nam moze kiedys rusza z czyms takim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15305
genyiusz19, ale co za problem tak robić? Dodajesz posiłek w przeliczeniu na 100g, czyli jak masz 500g i z tego x białka, y ww, z tłuszczy, to dzielisz x, y, z przez 5 i masz w przeliczeniu na 100g, tylko musisz pamiętać wtedy o idealnym zachowaniu proporcji. Drugie rozwiązanie to dodanie szablonu posiłku i jeszcze wygodniej jest bo mozna sobie szybko edytować poszczególne produkty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3902 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
a moze ktos wie czy jest fajna apka w stylu dziennika SFD na tel do pobrania,bylo by latwiej.

Temat został przez kogoś poruszony w administracji, dostał adres email, żeby sie czegoś dowiedzieć w tej sprawie ale nie wiadomo jak sie to potoczyło dalej jeśli jesteście chętni też możecie napisać @ na poday adres

http://www.sfd.pl/Aplikacja_PoTreningu_na_telefon_z_Androidem_-t1074450.html

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1913
moim zdaniem, aplikacja na telefon/tablet jest potrzebna - słabo mi się obsługuje wersję klasyczną na telefonie, potrzeba czegoś intuicyjnego i uproszczonego, tylko najważniejsze funkcje dziennika do prowadzenia diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rafaeelloo ja sobie radzę spokojnie :) ale chodzi mi o to, że jest szansa, żeby to uprościć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 182 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3016
Witam.
Jeżeli od razu po treningu siłowym chce zrobić aeroby w postaci basenu to co zjeść pomiędzy treningami ? Dodam ze aktualna Suplementacja to betaalanina i clenburexin
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

Masa