SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 299234

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1450
Dzieki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Co sądzicie o pieczywie z lidla? Jest to prawdopodobnie pieczywo wypiekane na świeżo z ciasta głeboko mrożonego. Mają tam chleb żytni na zakwasie, chleb "pełne ziarno" i bułeczki BIO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
a Ty dalej o tym chlebie? Idź do Lidla, poproś o pokazanie składu i wtedy będziesz wiedział, czy jest ok, czy nie ok, dopisek 'Bio" też nie daje temu gwarancji jakości.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Skoro już coś jem, to wolę zasięgnąć języka, niż jeść coś co "wydaje mi się OK"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ale tak jest że trudno ocenić jakość tego pieczywa, sam często jadam czy to jakąś ciabatę czy inne pieczywo jak już jestem i mi się nie chce do piekarni jechać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Scarguy
Skoro już coś jem, to wolę zasięgnąć języka, niż jeść coś co "wydaje mi się OK"...


Bez podanego składu nie jesteśmy w stanie nic stwierdzić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Sprobuje takowy załatwić, bo podobno jest dostepny gdzieś przy wypiekach. Wrócimy do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4107
Ktoś posiada informacje na temat wartości odżywczych POLĘDWICZEK Z MINTAJA? Czy może liczyć je normalnie jak zwykłego mintaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
licz normalnie jak zwykłego mintaja.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4107
Ok, dzięki ;) Przepraszam za głupie pytanie, ale musiałam się upewnić :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cannibal Inferno Lean FX AD-3

Następny temat

Dieta do oceny . Pewien problem

WHEY premium