SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3404
Z tego co wiem to nie bierzemy pod uwagę wyników z ważenia codziennego tylko co tygodniowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1445 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21178
Siema, powiedzcie mi ile kcal, jakie B/T/W ma twarog smietankowy president 4% tł? Znalazlem, ze ma niby b-19 t-4 w-4 88kcal, prawda to?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7063
Jak jem mięso z ryżem/kaszą, to zalewam sobie wszystko połową szklanki soku pomidorowego, powstaje mi z tego cos podobnego do zupy pomidorowej, tylko o wiele mniej wodniste (taka ciapka po prostu). Czy są jakieś przeciwskazania spożywania posiłku w taki sposób (np. Wzrost IG ryżu czy cos w ten deseń)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3404
kubsztix
Siema, powiedzcie mi ile kcal, jakie B/T/W ma twarog smietankowy president 4% tł? Znalazlem, ze ma niby b-19 t-4 w-4 88kcal, prawda to?

Białka ma 9g,W 3g T 4g,kalorii 90.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1445 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21178
To skad taki kosmos z bialkiem sie bierze?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 1073 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23753
szek
Jak jem mięso z ryżem/kaszą, to zalewam sobie wszystko połową szklanki soku pomidorowego, powstaje mi z tego cos podobnego do zupy pomidorowej, tylko o wiele mniej wodniste (taka ciapka po prostu). Czy są jakieś przeciwskazania spożywania posiłku w taki sposób (np. Wzrost IG ryżu czy cos w ten deseń)?

Rozwadniając pokarm, wolniej go trawisz, i zapewne też wolniej wchłaniasz. Ale korci mnie pytanie, po co robisz taką papkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 17 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2391
A tak swoją drogą mam pytanie odnośnie sosu, czy spożywanie codziennie sosu z torebki będzie miało jakiś większy negatywny wpływ? Sam sosu nie zrobię, a piersi z kurczaka z kaszą bez sosu nie przełknę, do tego jeszcze ogóreczek i palce lizać, ale wracając do tematu, codziennie 15g sosu pieczeniowego z torebki, jest dość przetworzony, aczkolwiek taka ilość nie powinna szkodzić, jak wy się na to zapatrujecie?

Zmieniony przez - woldim w dniu 2014-05-06 17:55:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3571 Napisanych postów 62041 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674155
woldim
A tak swoją drogą mam pytanie odnośnie sosu, czy spożywanie codziennie sosu z torebki będzie miało jakiś większy negatywny wpływ? Sam sosu nie zrobię, a piersi z kurczaka z kaszą bez sosu nie przełknę, do tego jeszcze ogóreczek i palce lizać, ale wracając do tematu, codziennie 15g sosu pieczeniowego z torebki, jest dość przetworzony, aczkolwiek taka ilość nie powinna szkodzić, jak wy się na to zapatrujecie?

Zmieniony przez - woldim w dniu 2014-05-06 17:55:48

Dlaczego samemu nie zrobisz? W czym problem zrobić np na bazie jogurtu naturalnego, koperku, ogórka, czosnku?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 737 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9408
Czy tatar wołowy to słabej jakości mięso? Zastanawiam się z powodu cen w beef master , 200g tataru kosztuje 6zł a 100g steka lub polędwicy 8-10zł. I jeszcze czy przecier pomidorowy możemy "zaliczyć" jako warzywa w posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 245
Jak to w końcu jest z tym posiłkiem potreningowym??
Czy bezpośrednio po treningu (jakieś 5-10min) można jeść wartościowy posiłek składający się z białka, wegli i tłuszczów?? np Ryż+pierś kurczaka+surówka??
czy lepiej najpierw jakieś same węgle, a później (ok 30-40 min) zjeść pełnowartościowy posiłek?

Zmieniony przez - MlodyKoksik01 w dniu 2014-05-06 19:14:55
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa