SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128018

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 14747 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 102587
Tak,założenie jest właściwe.Po rozpoczęciu, waż się raz na 10 dni.Jeśli deficyt będzie właściwy,powinieneś tracić 0,7-1kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3476
Ok, dzięki za pomoc! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3678
Dla pewności : Na Masie mam 4100 kcal z nadwyżką kaloryczną , 4 razy w tyg trening silowy , teraz redukcja dojda aeroby po kazdym siłowym i 2 x dnt interwały typu HIT po 10 minut lub TABATA 4 min , Pisza że codzinnie przez tydzien o 200 kcal w doł zejśc białko w granicach 3 g na kg masy tłuszcze 25 %-30 % reszta wegl e, to znaczy ze mam 7x 200 = 1400 kcal w dol zejsc czyli 2700 kcal dziennie mam jesc tylko na diecie redukcyjnej ? Bo ciezko uwiezyc ze przy takim wysiłku intensywnym itd tylko tyle

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3646 Napisanych postów 62478 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676059
Kto i gdzie tak pisze? Dodaj aktywności, zmniejsz trochę kcal i obserwuj organizm. W zależności od efektów koryguj a nie ślepo o 200kcal codziennie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 17 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2391
Witam serdecznie, otóż czy mogę rozmrozić pierś 1 dzień przed konsumpcją? Dajmy przykład:
Mam zamrożone piersi, i chcę je zjeść w poniedziałek, więc już w niedziele, wyciągam je, rozmrażam i wkładam do lodówki jako rozmrożone, czy taki zabieg ujmie świeżości czy czegoś? Czy jest to dobre? Fakt, dzień wcześniej rozmrożona pierś wyglądała lekko niemrawo niż taka pierś od razu rozmrożona i spożyta, aczkolwiek czasami zapominam rozmrozić i później muszę przestawiać posiłki, więc chciałbym tego uniknąć i rozmrażać dla pewności dzień wcześniej, ale czy to będzie zdrowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3646 Napisanych postów 62478 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676059
Rozmroź w zimnej wodzie i schowaj do lodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3783
Możesz przełożyć również z zamrażarki do lodówki też nie ma problemu. Sam zawsze rozmrażam dzień wcześniej od dobrych paru lat i jakoś żyję.

SOGi mile widziane ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 1081 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259834
A z ciekawosci czemu w zimnej a nie cieplej rozmrazac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Skoro produkty będzie jedzony kolejnego dnia, to lepiej dać bakteriom jak najmniej możliwości do rozwinięcia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3678
Może być tak , że bede potrzebował tyle samo kalori na redukcji co na masie ? Bo czasem nie dociagne tych 4100 i zjem 3800 np i rano wage mam o 0.3 kg mniejsza niz wczoraj bez zadnych aerobow

Rafis

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Zestaw 1