SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 1081 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259834
domer

Taka ilośc na jeden raz czy ogólnie ? Tłuszcze czerpię z migdałów (max 50 g), orzechów włoskich (max 50 g), laskowych (max 50 g) i brazylijskich (12 g ) z jajek ( 5-6 dziennie ), tłustych ryb i czasem wpada twaróg półtłusty. Do tego 2 capsy omega 3 i 1 caps olej z wesiołka dwuletniego Jestem na LC. Proporcji tłuszczy nie liczę ale na oko chyba ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3647 Napisanych postów 62478 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676062
Zbyt duża ilość wielonienasyconych kw.t. w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 965
domer, mógłbyś udzielić odpowiedzi na moje pytanie z poprzedniej strony i/lub odesłać do odpowiedniego tematu? (Sam nie znalazłem) plsss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 1081 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259834
domer

Z tym że nie zawsze jem codziennie te produkty które wymieniłem. Tzn. jak jem rybę na kolację to już zazwyczaj nie jem orzechów włoskich. Ze 2x w tygodniu jem tez tłustsze mięsa i wtedy wpada tych orzechów mniej a więcej jest tłuszczy nasyconych...

Rozumiem że np. 6 jajek całych, 30 gram orzechów włoskich, 2 capsy omega 3 i 1 wiesiołka + 100 gram śledzia jednego dnia to już jest za dużo wielonienasyconych ?

Zmieniony przez - marsid w dniu 2014-04-29 19:23:18
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1089
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3647 Napisanych postów 62478 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 676062
daniel0224
Witam!
Wyczytałem, że dieta LG (IF) nie sprawdza się w budowaniu masy mięśniowej, natomiast nie mogę znaleźć opinii o CBL w tym kontekście, a więc pytanie brzmi:
Czy da się budować masę (rozumiem że na pewno tradycyjną dietą "idzie" szybciej, ale jednak w parze z tłuszczem) na Carb Back Loading, z minimalnymi przyrostami tłuszczu?
Nie zależy mi na szybkim masowaniu, bardziej na stałych przyrostach z utrzymaniem estetycznej sylwetki (dodam, że jestem ekto).

Nie jest powiedziane, że się nie sprawdza. Wszystko zależy przede wszystkim od tego ile zjadasz dziennie kcal i jaka jest Twoja aktywność. Jak najbardziej można dać okno 10h. Zapraszam do odpowiedniego działu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
marsid
domer

Z tym że nie zawsze jem codziennie te produkty które wymieniłem. Tzn. jak jem rybę na kolację to już zazwyczaj nie jem orzechów włoskich. Ze 2x w tygodniu jem tez tłustsze mięsa i wtedy wpada tych orzechów mniej a więcej jest tłuszczy nasyconych...

Rozumiem że np. 6 jajek całych, 30 gram orzechów włoskich, 2 capsy omega 3 i 1 wiesiołka + 100 gram śledzia jednego dnia to już jest za dużo wielonienasyconych ?

W tym przypadku nie będzie to dużo. Staraj się zachować proporcję 1:1:1 i omega 3 względem omega 6 a będzie dobrze. Tłuszcze z mięs to nie tylko nasycone kwasy tłuszczowe a je trzeba też dostarczać, np z oleju kokosowego, czy wiórków.

Zmieniony przez - marsid w dniu 2014-04-29 19:23:18

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
domer

Spoko. Poczytalem troche na ten temat i juz mniej wiecej wiem co i jak. Zwieksze troche ilosc nasyconych bo tych mam malo i bede staral sie trzymac o3 do o6 w odpowiednich proporcjach. Dzieki za wskazowke ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 39
Witam mam 18 lat, 59kg i 176 wzrostu
Jestem chudy i mimo jedzenia dużo białka nie mogę przytyć, nie chodzi mi o mase mięśniowa tłuszczową zeby jakoś wyglądać normalnie a nie jak patyk i moje pytanie brzmi czy jak kupie sobie białko serwatkowe to przytyje na masie chociaż z 5kg ?
Czekam na odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 825 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42323
najważniejsza jest ogólna ilość kalorii w diecie a nie same proteiny ;)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Zestaw 1