SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1445 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21178
Siema, ja mam pytanie odnosnie kalorycznosci w dzienniku na po treningu. Jak dodajecie wlasny produkt to wpisujecie tylko makrosy i kcal zostawiacie tak jak sobie sam obliczy, czy wpisujecie z paczki kalorycznosc tez? Ciekawi mnie to bo czasami sie rozni kalorycznosc o jakies 10 kcal z tego co wyliczy dziennik, a co podane na paczce, nie wiem czy dobrze mysle, ale dziennik chyba dokladniej podaje co? Z tego co zauwazylem producenci sobie zaokraglaja, mam racje?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 247 Napisanych postów 9129 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 130480
jakub525252
Witam mam takie pytanie może trochę głupie ale zapytać muszę co sądzicie o wodzie smakowej nie lubię zwykłej wody tym bardziej niegazowanej a takie smakowe mogę pić beczkami heh ;) jest jakaś ogromna różnica jak chodzi o te wody ? mogę pić smakową czy nie bardzo ? może dla niektórych głupie pytanie ale nie mam jeszcze dużego doświadczenia jeśli chodzi o odżywianie (diętę) zbieram wiedzę dopiero w tym temacie a ciekawi mnie wszystko to często walę głupimi pytaniami :) z góry dzięki za odpowiedz

polecam takie minerały smakowe, do tej pory piłem czystą wodę (mi tam wchodziło bez problemu), ale teraz kupiłem 2 smaki tego i wymiata smakiem, praktycznie zero cukru, flaszka starczy wg zalecanych proporcji na ponad 80 litrów, ale można dolewać tego mniej
dla mnie rewelacja

http://www.sfd.pl/sklep/Mr.Big_Mineral_low_carb-opis26989.html 

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 1081 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 259813
kubsztix

Wpisuj wszystko z tabelki na produkcie tak jest najdokładniej. Kalkulator potreningu nie wlicza np. błonnika...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 3077 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69794
wybierz coś bo ciężko zwiększyc mase i biegac maraton

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453.html

Let's grow bigger!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1445 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21178
marsid
kubsztix

Wpisuj wszystko z tabelki na produkcie tak jest najdokładniej. Kalkulator potreningu nie wlicza np. błonnika...

A widzisz nie pomyslalem, kurcze pol dnia wpisywania i od nowa

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24384
Nie ma tabeli, ale po skladzie chyba ~0kcal co? Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 68
Z całą pewnością 0 kcal, sama chemia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3563
Witam. Mam pytanie co do chleba razowego, ten który obecnie jem to jest chyba karmelizowany i dowiedziałem się ze nie jest on najlepszy, zwłaszcza na redukcji.
Jutro planuje isc do sklepu kupic chleb razowy i tu moje pytanie, czy mam poprosić o chleb pełnoziarnisty z mąki razowej czy jak??? Chodzi mi o pełną nazwę tego chleba aby pani ekspedientka nie miała problemów ze znalezieniem go. ;]

Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2014-04-27 23:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8561
wydaje mi sie ze najlepsze sa te chleby takie ciene pakowane bo 500g czyli chyba jest tam 5 kawalkow ich bardzo zapychaja i nie maja zadnych smieciowych dodatkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7251
Qitr
wybierz coś bo ciężko zwiększyc mase i biegac maraton

Przy odpowiednim odżywianiu i kaloriach myślę że dam rade. Tylko pytanie jaki rodzaj diety wybrać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa