SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126117

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3573 Napisanych postów 62061 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674209
sidzej1310
Co myślicie o takim jogurcie własnej roboty?
Kefir, kakao oczywiście te do ciast bez cukru naturalne, trochę migdałów, 2 tabsy słodziku, otręby? : ) Jako przekąska?

Trochę białka, wapnia. Jak najbardziej można wypić, jak masz ochotę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11156
Jak wyglada na dzień dzisiejszy kwestia tłuszczy? Kiedyś były szkodliwe, dziś większość jest ok. Ja jak ognia unikam margaryny do smarowania i tej do pieczenia, czipów, ciastek, ...ale inne tłuszcze od jakiegoś czasu dodaje do diety. Teraz jest ich 150g. Źrodła to oliwa z oliwek ok. 50g, mozarella, boczek, jajka- ok. 6 dziennie, orzechy włoskie - ze 20-40g. Do tego 2kapsulki gold omega3. Ryb nie lubię poza tuńczykiem, a ob ani zdrowy, ani tłusty:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 105 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1991
jak najbardziej dobrze robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3573 Napisanych postów 62061 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674209
Wygląda w miarę ok. Unikać należy izomerów trans.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11156
Nie dokończyłam pytania bo sie shadow777 wepchałeś w edit;) kiedyś czytałem, ze tran dobry bo dha i ten drugi. Potem, ze do dupy bo brak ALA. Ze trzeba olej lniany z lodówki w piwnicy...ze oliwa ma za dużo o6. Ze trzeba trzyma proporcje o3:o2 1:1. Proporcje trzech rodzajów tłuszczy tez trzymać. Idzie zwariować. Chce jesc zdrowo i smacznie, na tyle na ile sie da bez popadania w paranoję. Na ile to istotne i na ile groźne jest olanie tego? Jak będę jadł wiecej tłuszczy (200-300g) to mogę obojętnie który z obecnych składników dać w większej dawcę? Np. oliwę i tluste mieso?

Zmieniony przez - Wysoki88 w dniu 2014-04-03 16:50:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 737 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9408
Ile białka powinienem spożywać przy diecie 3800kcal w dzień treningowy, w wieku 20 lat, waga 78? I czy wliczać do tego roślinne, bo tak na ogół to mam 70-80g białka z samych węgli. Do tego dochodzi około 300g mięsa, z 4-5 jaj i trochę serwatki. Nie za mało białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24723
2g na kg, magicznie 2 * 78 = 156g. z 300g mięcha jest z 60g, z 4-5 jaj jest z 30g, z serwatki jest X(bo nie wiem ile to trochę), ale dajmy 22g(przy standardowej porcji 30g wpc potreningu) to daje z 112g zwierzecego. Do tego z 70-80 z kasz, ryzów , makaronów. Moim zdaniem starczy. Choć jest szkoła by wliczać tylko zwierzęce, ja osobiście nie jestem jej zwolennikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24384
Witam. Dzisaj zakupilem chleb "razowy" inny niz zawsze i na 100g jest różnica az 100kcal. Bilans mam taki jak codzien przy czym wehli wyszlo o 50g wiecej. a uciolem z tluszczy. Wiem ze takim skrupulatnym byc nie trzeba ale co bysxie zrovili w takim wypadku ? Czy uciac z bialka ? Czy poprostu bilans sie zgadza wiec jeat ok ? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2618 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36106
Bilans się zgadza i jest ok.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2427 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73657
Co sadzicie o rybie raz na 2 tyg? Niezbyt lubie ryby i stosuje omege gold /
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa