SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 834 Napisanych postów 21567 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327848
podałem Ci przyklady, czego jeszcze nie zrozumiałes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 331
Wedzonej mozzarelli nie moge jesc codziennie a zwykla moge ? O to mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 647 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12638
Usmażonego łososia lub przyrządzonego w piekarniku mogę trzymać więcej niż 1 dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 947 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12665
wincol
PanOs
Właśnie w tym problem że mam duża tendencje do łapania fatu.Jak tylko przestane trenować , wystarczy tydzień i gorsze jedzenie i już kg idą w górę.Więc myślę że na razie zostane przy takiej ilosc Kcal bo przez ostatnie miesiące jadłem zdrowo ale nie zwracałem uwagi na kcal .Więc myślę że i tak to będzie więcej kcal niż do tej pory jadłem .

Na podstawie twoich sugestii wychodzi mi taki bilans:

180g Białka-720kcal(2,2g na kg)
96kg Tłuszczy -760kcal(1,2 g na kg)
320g węgli-1270kcal-( 4g na kg)

Co sądzisz o takim zestawieniu ??

imo jako wartosci wyjsciowe beda ok

Ok to lecimy z dietą.A tak mam zamiar rozłożyc BTW i posiłki.

7-30 P I- 30b/70W/15t
11-30 P II-30b/70W/15t
15-30 P III-30b/70W/15t
18-20 Trening Muay thai
20-00 Shake-30b/40W (po treningowy)
20-30 P IV-30b/70W/15t
22-30 P V-30b/70W/15t

Coś poprawisz ?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 834 Napisanych postów 21567 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 327848
załóz swoj temat z kompletnymi posiłkami/podanymi produktami i ich gramatura w formie zrzutu z PoTreningu i ocenimy zeby tu nie robic balaganu w poj.pytaniach ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 331
Mam pytanie.Czy jest jakaś stronka lub post z produktami substytucyjnymi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 489
@flex1976

Białka budują mięśnie. Trzeba ich dostarczyć by myśleć o budowaniu mięśni. To się zgadza, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 489
@flex1976
za wcześnie dałem wyślij, przepraszam..

Są ludzie schorowani, którzy potrzebują odbudować mięśnie, ale nie mają jak ćwiczyć, ruszać się. Dlatego dla nich ważna jest dieta. Ale dieta bogata w odbowiednie białka i aminokwasy. Pytanie KTÓRE.. Pewnie niektóre mają większy wpływ na budowanie niż inne. Ale pewności nie mam, dlatego zwracam się z pytaniem do specjalistów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 647 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12638
Co z tym usmażonym łososiem? Mogę go trzymać 2-3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 947 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12665
wincol
załóz swoj temat z kompletnymi posiłkami/podanymi produktami i ich gramatura w formie zrzutu z PoTreningu i ocenimy zeby tu nie robic balaganu w poj.pytaniach ok?

Przyjacielu wyszedłem z założenie że nie chce trzymać się sztywno określonych posiłków. Tylko 100g ryżu czy makaronu ciemnego to dla mnie 70 g wegli ,100 g mięsa typu indyk czy kurczak ,ryby to 20g białka itp.
Dla tego nie chce wypisywać Ci określonych posiłków.

Co sądzisz o takim podejściu ? Myślę że skoro nie jestem zawodowym kulturystą a zależy mi na solidnym zbudowaniu masy to takie przestrzeganie kcal wystarczy .A co ważne nie będę się ograniczał do jedzenia cały czas ryżu i kuraka jak to sporo osób na forum robi biorąc przykład z diety zawodników przed startami.

Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa