SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 200415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1251
pater007
Oczywiście, że wliczaj...
Mike przestań bzdury pisać, a najlepiej nie udzielaj się jak pojęcia nie masz zielonego.


Jezeli przegryza je tylko w ciagu dnia to chyba nie ma najmniejszego sensu tego wliczac. Natomiast w sytuacji gdy spozywa je w wiekszej ilosci... jak dla mnie to wogole nie jest substytut nomalnego posilku

Zacząć może każdy... Wytrwa najsilniejszy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Może można by tak zrobić gdyby nie miały prawie zadnych wartości odżywczych. I zależy też czy zamierzasz "przegryźć" 1 czy 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Jak przegryzasz czekoladę "w ciągu dnia" to też jej nie wliczasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raz na tydzień powiedzmy taki zestaw będzie, aczkolwiek najpewniej w cheat day .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1251
wydaje mi sie ze kolega xClayBlaisdell nie wybiera sie na zawody kulturystyczne w najblizszym czasie, wiec nie popadajmy w paranoje. Gdybym juz mial przegryzac czekoladke to zrobilbym to od razu po treningu i nie wliczal jej w ogolny bilans

Zacząć może każdy... Wytrwa najsilniejszy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
mizeriowy
Chcę zastąpić świeże warzywa w posiłku przed treningiem mrożonkami/warzywami na patelnię. wczoraj kupiłem, dziś usmażyłem z vegetą na przykrytej patelni i PAM'ie .Mieszanka super, świetna rzecz do ryżu i kurczaka (kotleta a jak!)., w dodatku tania i oszczędza w cholerę czasu na przygotowanie bardzo smacznego posiłku. Jest tylko taki problem, że w niektórych mieszankach 25-30% to ziemniaki, czyli gdy zjadam całą paczkę 450g z tego 135g to ziemniaki i tu moje pytanie. Wliczyć te ziemniaki czy nie przejmować się nimi, a może szukać mrożonek bez ziemniaków? :d Jestem teraz na masie jbc.


Zmieniony przez - mizeriowy w dniu 2014-08-19 18:14:48

Zmieniony przez - mizeriowy w dniu 2014-08-19 18:15:52


Ja osobiście na masie nie przejmuje się warzywami i wliczam jedynie ziemniaki jak jem w większej porcji (np. 400g) a takie mieszanki to już kwestia tylko czy ci sie chce, ale odradziłbym ci używania vegety bo się nie dziwie że świetne i smaczne jak tam glutaminianu sodu dosypałeś ;)

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Mike naprawde zamilcz może i na zawody się nie wybiera co do twoich "fachowych porad" to radze ci naprawdę jeśli nie masz pojęcia na temat odżywiania i diety czy kwestii w której doradzasz nie rób tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
DużyMike
wydaje mi sie ze kolega xClayBlaisdell nie wybiera sie na zawody kulturystyczne w najblizszym czasie, wiec nie popadajmy w paranoje. Gdybym juz mial przegryzac czekoladke to zrobilbym to od razu po treningu i nie wliczal jej w ogolny bilans


W takim razie ryżu, mięsa czy jaj też nie licz, bo po co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tu czekoladka tu sucharek, rano nutella, babcia gdzieś cukiereczkiem poczęstuje a potem się dana osoba dziwi że sie tłuszczem zalewa, takie pierdółki zebrane do kupy potrafią dać ładny końcowy bilans

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Każdy ma inne podejście. Pewną ilość w zależności od produktu rzeczywiście można odpuścić, ale nie całe opakowanie źródła węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium