SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126141

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19755
Pytanie dotyczące mitu picia wody źrólanej i mineralnej. To prawda że woda źródlana może powodować odwodnienie poprzez wypłukiwanie składników mineralnych z organizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1663 Napisanych postów 28598 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279972
Może nie tyle co, ''wypłukiwanie'' co po prostu może dochodzić do rozcieńczania wody w organizmie przy jednoczesnym spadku elektrolitów ( sodu, potasu, magnezu ) gdyż te wody są właśnie bardzo ubogie w te pierwiastki. Dlatego najlepiej pić co najmniej wodę średniozmineralizowaną, zwłaszcza jeśli ktoś regularnie trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2427 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73657
czy w kazdym posilku z ww powinno isc bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4358
witam. ile bialka moze miec szynka z indyka w plastrach jesli miesa jest94% ? mieszkam w anglii i niestety nie zawsze na zywnosci pisza wartosci odzywcze

niech masa bedzie z nami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1663 Napisanych postów 28598 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279972
Czaninho
witam. ile bialka moze miec szynka z indyka w plastrach jesli miesa jest94% ? mieszkam w anglii i niestety nie zawsze na zywnosci pisza wartosci odzywcze

Ciężko określić zapewne między 16-20 g na 100 g

Creative
czy w kazdym posilku z ww powinno isc bialko?

Bardzo ciężko stworzyć taką potrawę, żeby nie dostarczać białka. No chyba, że mówimy o cukrach prostych. Bo wszystkie produkty skrobiowe nieprzetworzone zawierają pewną ilość białka niepełnowartościowego.
Wg mnie powinno się łączyć taki produkt z wartościowym źródłem białka ( np. mięsem ) żeby aminogramy się wzajemnie uzupełniały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2427 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73657
chodzi jak np bilans bialka mam zrobiony i chce zjesc same platki,ryz z owocami czy kanapki ciemne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3678
wliczać bułke tartą podczas przyrzadzania filetów do bilansu ? :o nigdy tego nie robiłem , a tu patrz ze 350/100 gram to oczy mi wylazły , pewnie z 50 gram zawsze używam na filety . a to jest 180 kcal jakies , i czy mozna z nią robić te filety* czy ją wyrzucić wgl i z samym jajkiem np ?? Wchodze na mase 2 tydzien po redukcji jesli to cos pomoze

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2014-06-22 15:38:03

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 4152 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119754
A jak zjadasz bułkę kajzerkę czy grahamkę to też jej nie wliczasz do bilansu?
Myślcie ludzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
co polecicie na gazy? i jaki macie sposob na ogarniecie sie po 24h wp*****lania,mimo ze zdrowo to 2k kcal weszlo bonus z wegli i z 50 tluszczy bonusowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1701
Mam 18 lat, 62 kg, 180 cm . Wyliczone mam że moje zapotrzebowanie wynosi 2900 kcal przy aktywności 3-5 razy w tygodniu . Rozumiem że przy diecie na masę mam dodać z 300/400 kcal do tego ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa