SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 127710

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 4152 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119755
Wypij sobie baw się, a trenuj dla przyjemności. Jedz zdrowo w odpowiednich ilościach, ale nie spuszczaj się nad tym za bardzo bo i tak nie zrobisz dobrej sylwetki ze swoim podejściem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 1073 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24199
Już nie przesadzajcie, chłopak nie chce byc kulturystą, a inna sprawa jest taka że impreza nawet taka do ciężkiego zgonu, raz na jakiś dłuższy czas nie narobi większych szkód. Niech uzupełnia płyny, witaminy, i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1701
No ja nie impeezuje często dlatego zamierzam wziąć się za siebie . Dlatego biorę dietę i treningi , a to że akurat wypadła mi 18 to nie moja wina . Nie wierzę że wy pakerzy nigdy nie impeezujecie . Tak jak pisał wyzej kolega napisał kulturysta nie zamierzam być, chcę nabrać trochę masy i rzeźby ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3631 Napisanych postów 62389 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 675665
Gdyby się szykował do zawodów, to rzeczywiście dylemat. W Twoim przypadku raczej nie ma się nad czym zastanawiać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1701
Koniec z końcem to nie ma problemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3631 Napisanych postów 62389 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 675665
Nie ma. Zawsze też możesz pić z głową. Do tego przed i po sporo witaminy C, magnezu, potasu, sodu. W trakcie woda wysokozmineralizowana.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9517
Mam pytanie odnośnie liczenia zapotrzebowania na makroskładniki i makroskladniki posilkow.Jeżeli np zapotrzebowanie na białko wyszło u mnie 94,5g to ja zaokraglilem do 95g.Można/trzeba tak zaokraglac czy nie?To samo sie tyczy posilkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2427 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73721
co polecacie na gazy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Napisz dokładne wyliczenia i więcej o sobie. A najlepiej udaj się z pytanie do działu junior sfd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Creative
co polecacie na gazy?

Trzeba znaleźć przyczynę a ich może być wiele. Postaraj się ją znaleźć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Zestaw 1