SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126342

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2427 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73657
pater007
Witam.

Podrzućcie proszę trochę pomysłów na źródła białka, które można kupić w marketach typu biedronka a nie muszą być poddawane obróbce.
Mam wyjazd i potrzebuje jak najwięcej takich rzeczy, a nie będę miał dostępu do kuchni.
Tuńczyki, twaróg, serki wiejskie, tatar, wpc- póki co to mi przychodzi do głowy.
Dawajcie jakieś propozycje

fILET,WEDZONY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 4152 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119754
Creative

fILET,WEDZONY

Że ja o tym nie pomyślałem, przecież to pyszne jest
SOG kolego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3678
Masło orzechowe Felix - ktoś próbował ? Dobre na redukcje ? :)

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1176 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16720
lepiej primavika bez soli i cukru ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3678
akurat tylko takie miałem do wyboru na półkce :C

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1176 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16720
ew. można zrobić samemu bo te felixa jest słabe :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale moge je stosowac w diecie jako staly produkt jak ju zkupilem ? przynajmniej na czas az sie skonczy ? Cukrow ma 3 gramy w porcji 30 g tyle co biore na raz wiec jak ? I czy truskawki moge szamać ??

Zmieniony przez - Rafall w dniu 2014-06-08 15:37:47

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19755
Jeśli dziennie mam do zjedzenia 550g węglowodanów, 220g białek oraz 100g tłuszczu a celem moim jest redukcja tkanki tłuszczowej to lepszą opcją na redukowanie przy wysokim % BF będzie:
a.) Zbilansowanie makroskładników tak aby w każdym z posiłków znalazły się i białka i tłuszcze i węglowodany (czyli ok 110g węglowodanów na posiłek)?
b.) Czy też spożywanie białek i tłuszczy w każdym posiłku a węglowodany z rana i okołotreningowo (po 180g na posiłek)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 4152 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119754
nick23 węglowodany najlepiej w posiłkach po-treningowych.
Jeżeli masz wysoki % BF to pomyślał bym o diecie niskowęglowodanowej lub ketozie w celu poprawienia wrażliwości insulinowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czy mozna od tak przejsc z low fat na low carb ?

Rafis

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa