SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15305
Idź do lekarza to się dowiesz. Na ogół alergia to biegunki, wysypki i tego typu sytuacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3576 Napisanych postów 62075 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674282
Sebqu
Szybkie pytanie, do niedawna jadlem owsianke 110g i pol litra mleka, do tego orzechy i rodzynki i wychodzilo jakies 1000kcal, ale po owsiance ciągnęło mnie od razu do kibla, a mleko tez nie moge teraz pic, jakie proponujecie sniadanie co mi da 1000kcal?

Zrób na wodzie i po problemie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14595
Skusilem sie dzisaj na talerzyk zupki szczawiowej ugotowanej na filecikach ktore w dzisejszym bilansie sa zjedzone bez kartoflu a jestem na diecie wiec kalorie wliczyc nic takiego sie nie powinno stac jak zjem raz na jakiss czas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2020
ok, to zakładam, że pociągnę redukcję 6-8 tygodni(mam nadzieję, że brzuch spadnie mi z 98 na 92cm), spodobała mi się dieta lc (podobno mieśnie nie są palone na niej). moje aktualne zapotrzebowanie, to 3400kcal, więc obcinam to o 300 do 3100. wyczytałem, że na diecie lc pierwszy tydzień max 50g węgli, potem poniżej 150g - będę chciał to rozbić na śniadanie i przed treningiem. białko około 2g/kg reszta to tłuszcze. dużo warzyw, żeby nie zakwasić organizmu. trening siłowy mam pon, wt, czw i pt. w środę i sobotę chcę dodać interwały - biegi, basen ewentualnie skakanka/rowerek. czy tak będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 429
domer
Sebqu
Szybkie pytanie, do niedawna jadlem owsianke 110g i pol litra mleka, do tego orzechy i rodzynki i wychodzilo jakies 1000kcal, ale po owsiance ciągnęło mnie od razu do kibla, a mleko tez nie moge teraz pic, jakie proponujecie sniadanie co mi da 1000kcal?

Zrób na wodzie i po problemie

Tyle że mnie po owsiance do kibla ciśnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 825 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42323
to se zjedz ryż z tym mlekiem, albo jakiś makaron :)

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15305
Miszczak dobrze sugeruje, albo po prostu przyzwyczaj organizm do takiej ilości błonnika. 110g owsa to naprawdę sporo, jeśli jesteś nieprzyzwyczajony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1176 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16720
Ja tam codziennie szamam na śniadanko bułeczke z szynką i masłem jakoś tak sie przyzwyczaiłęm i nie zależnie od tego czy redukcja czy masa to polecam do tego jakis serek wiejski tylko jak chcesz 1k kcal to trochę byś tego musiał oje... xD ew. możesz spróbować płatki ryżowe

Zmieniony przez - Fabik w dniu 2014-06-06 22:41:27

Zmieniony przez - Fabik w dniu 2014-06-06 22:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 20 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 429
Rafaeelloo
Miszczak dobrze sugeruje, albo po prostu przyzwyczaj organizm do takiej ilości błonnika. 110g owsa to naprawdę sporo, jeśli jesteś nieprzyzwyczajony

hmm czyli jakbym jadl ok 30 i co tydzien dodawal po 10 byloby ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
To już zależy od Twojego organizmu. Ja zacząłem od 60g i nie mam problemu z taką ilością, jem więcej/mniej i jest ok. Spróbuj np. te 30g i zobacz jak się czujesz. Jeśli będzie ok, to następnym razem dorzuć kilka gram i zobacz jak się czujesz. Jak raz na jakiś czas będziesz miał lżejsze posiedzenie, to Ci nie zaszkodzi ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa