SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126322

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3576 Napisanych postów 62078 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674297
100% na pewno lepsze niż 80% Jednak nie wiesz jaka jest jego jakość. Zawsze możesz poprosić w mięsnym żeby przy Tobie zmieliła kawałek.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5866 Napisanych postów 74085 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622562
ja mielę sam w domu zwykłym blenderem
tylko blender musi mieć z 600W żeby się nie spalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3576 Napisanych postów 62078 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674297
Można i tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1883 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21541
A kurczaka zmieli to da rade jakos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 825 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42323
też można

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pierś spokojnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 104 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1489
Dobra, pytanie z gatunku niedzielnych przemyśleń: czy wartości odżywcze np. orzechów włoskich są podawane do ważenia w skorupkach czy już obrane? Podobnie jeśli chodzi o banana, mam go ważyć ze skórką czy bez? Korzystam z tabel dobrej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5866 Napisanych postów 74085 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622562
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1938
Hej, możecie coś polecić czym by zastąpić ryż biały np do kurczaka oprócz różnych kasz? Mają one za dużo błonnika jak na mój organizm i po prostu 30min po zjedzeniu muszę iść do toalety.
Podobnie ze śniadaniem, co można dorzucić do płatków owsianych żeby dostarczyło energii ale nie zawierało dużo błonnika?
A może istnieją jakieś sposoby na to, aby spowolnić 'przechodzenie' żarcia przez układ pokarmowy?

Zmieniony przez - kolas93 w dniu 2014-05-21 19:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1663 Napisanych postów 28606 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 280016
Ja mam zespół jelita drażliwego to w ogóle mało błonnika się staram. Nie musisz jeść owsianych na śniadanie. Zamiast ryżu możesz jeść makarony albo pieczywo, z tym że to jasne ma mniej błonnika, ale też innych cennych składników i robi się paradoks. Więc proponowałbym najpierw zbadać, znaleźć przyczynę dolegliwości, może to alergen np. a nie kwestia błonnika
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa