SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 802 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11702
Nie wiedziałem jak się pozbyć białego chleba, bo pełnoziarnistego nie lubię, a poza tym idą koszty. Wpadłem dziś na taki pomysł, zamiast ładować pół białego chleba do szkoły to np 300g kaszy jaglanej, która dodatkowo jest bardzo zdrowa, i teraz pytanie jaką kaszę jaglaną kupić czy tu nie ma rozróżnienia jak np ryż biały/brązowy i chodzi tylko o firme/marke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47591
skoro moim głównym źródłem węgli jest kasza gryczana i płatki owsiane to czy ma sens suplementować się magnezem ? Z jedzenia wychodzi mi ok0,5g magnezu dziennie.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3576 Napisanych postów 62075 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674282
Zawsze jest sens. Spróbuj przed snem i zobaczysz, że lepiej się śpi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3576 Napisanych postów 62075 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674282
Nie wiedziałem jak się pozbyć białego chleba, bo pełnoziarnistego nie lubię, a poza tym idą koszty. Wpadłem dziś na taki pomysł, zamiast ładować pół białego chleba do szkoły to np 300g kaszy jaglanej, która dodatkowo jest bardzo zdrowa, i teraz pytanie jaką kaszę jaglaną kupić czy tu nie ma rozróżnienia jak np ryż biały/brązowy i chodzi tylko o firme/marke?

Obojętnie jaka. Ja kupuję 3kg w Selgrosie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3969
Domer co myślisz o posiłku przedtreningowym (ok.2h przed treningiem) białkowo-tłuszczowym z małą ilością węgli? Tłuszcze jako źródło energii. Natomiast więcej węgli w posiłkach po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Możesz spróbować. Jeżeli tak Ci będzie lepiej to ok. Nie wiem tylko, czy w przypadku gdy posiłek nie będzie obfity trzeba czekać aż 2h. Szczególnie jeżeli jest to low carb.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 140
mam pytanko co do terminu ważności orzechów laskowych/włoskich po tym jak spadną z drzewa ile czasu jeszcze są dobre do jedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jezeli będą przechowywane w suchym miejscu, bez dostępu wilgoci i światła to nie ma określonego czasu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9517
Jeżeli ustaliłem sobie 3000kcal,a dzisiaj podjadłem trochę więcej np jabłko,czekolada gorzka 90% i przekroczę o 100 kcal to będzie to jakaś większa różnica?Cel to utrzymanie wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 825 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42323
nie

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa