SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 11

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 108117

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 267 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49793
Dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1445 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21178
A wlasnie, kiedys wspominalem o tej "lepszej" oliwie z biedry, prosze bardzo oto ona:

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9947 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52544
Oliwę powinno się trzymać w przyciemnianych butelkach. U mnie w biedrze jej nie ma

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1445 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21178
Skerx
Oliwę powinno się trzymać w przyciemnianych butelkach. U mnie w biedrze jej nie ma

Faktycznie, nie zwrocilem uwagi na ta butle. Ale drozsza o piataka od tej "popularnej" i napewno bardziej metna sie wydaje od tamtej.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-09-26 16:43:26

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6262
Jak to jest z tą owsianką bo już nie wiem..
Na opakowaniu od kupca wyczytałem że 50g po ugotowaniu stanowi 200g
i tu jest moje pytanie z czego wliczać kcal do bilansu bo mam już mętlik w głowie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Liczysz wartości produkty przed obróbką - tak jest najłatwiej.

Więc dla 50g.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3260
w jakim czasie po treningu powinno sie jesc? droga z silowni do domu zajmuje mi jakies 25min i nie wiem czy np nie wziac sobie jedzenia do pojemnika i zjesc w drodze do domu.
Ps. jestem na redukcji jezeli to ma jakies znaczenie

Zmieniony przez - boykA95 w dniu 2012-09-26 18:06:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Możesz zjeśc w domu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1874
siemanko, moze pytanie nie zwiazane z dzialem, w jakim sie znajdujemy, jednak wiem, ze macie spora wiedze, darze was zaufaniem :D, tak wiec na pierwszy cykl z kreta, co byscie do niej dorzucili? dieta 100% jest, trening tez, przyrosty sa, ale chcialbym tak z ciekawosci sprawdzic, jak to jest byc na jakims mini cyklu :) no chyba, ze wybijecie mi to z glowy.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2392
Witam wszystkich. zebrało mi sie pare pytań i własnie chce je wam przedstawic , a więc tak:
1. czy zamiast płatków owsianych na sniadanie mogę dawac jako zamiennik ryż bądz kluski z mlekiem?
2. troche czytalem i nie powinno sie jesc warzyw przed i po treningu jednak ja jem poniewaz ze tak powiem z sałatką jakos z warzyw lepiej mi wchodzą te posilki . co trace przez to? i czy jednak zrezygnowac?
3. co sądzicie o majonezie? mozna go dodawac do jajek? czy jednak jest nie zdrowy dodam ze jeste ekto więc wiecej kcal mi nie szkodzi.?
4 i to najdziwniejsze pytanie jak to jest ze rano waze więcej niz np w południe? nie powinno być odwrotnie? przeciez w ciągu dnia spozywam posilki? czekam na wasze odp :) Pozdro

Nie ma Lipy!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy.

Następny temat

Czy w Macdonaldzie sprzedają coś zdrowego?

Masa