SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODZIĘKOWANIA I PROŚBA

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
WITAM!
DOSTAŁEM BANA NA IP CO JESTEM SAM SOBIE WINIEN I NAPRAWDE DZIĘKUJĘ ZA ODBANOWANIE PO PÓŁROCZNEJ PRZERWIE :) ZROZUMIAŁEM MOJE SZARMANCKIE ZACHOWANIE ! NAPRAWDE NIE WIEM CZY TO BANAN ODBANOWAŁ MOJE IP CZY JAKIŚ MODERATOR ALE JESTEM WINIEN JOGURTA BO TU SAMI DIETETYCY BĄDZ JAKĄŚ KAWĘ DOBRA ! BĄDZ CO TAM CHCECIE. JESTEM WDZIĘCZNY I JESZCZE RAZ DZIĘKI CHŁOPAKI DAŁEM SIANA W ŁEB SOBIE I DZIEKI WIELKIE !\

AHA I JAKOŻE DALI DŁON TO TRZEBA WZIASC RĘKE
TO PROSIŁBYM OD ODBANOWANIE KONTA
THESNIPER.
BANA NAŁOŻYL BANAN
JEST SPOKO WIĘC PROSZĘ Z GÓRY O USUNIĘCIE BANA BO TAM MIALEM NABITYCH POSTÓW I SOGÓW - CO DAJE POSZANOWANIE A TERAZ TO POŁOWA MNIE WYZYWA OD SEZONOWCÓW ITP :d

PROSZE BŁAGAM O ODBANOWANIE KONTA TheSniper. pozdrawiam i dziękuję ludziom którzy przyczynili się do obanowania konta pozdrawiam

TheSniper.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
albo ch** tam, nie moj cyrk

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-12-09 13:19:51

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-12-09 13:20:00

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
toś se musiał nagrabić

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
ale przecież ty jesteś tylko i wyłącznie spamerem
Twoje ip nie zostało odblokowane, widocznie korzystasz z innego bo też masz na nim kilka kont m.in
ID Pseudonim
138697 Scofield
344175 Gregor9
350439 Mess7
354371 pejwej95
377729 Pejwon
382916 TheSniper
413333 Thor7
435728 King2
461348 Aventador-
462262 pejwej

Za multikonta są bany - zasada nr 1.
Za spam i pisanie m.in z capslockiem również mogą być bany - zasada nr 2.
Już dostałem na Twoje konto dzisiaj skargę z psos - dostanę jeszcze jedną i zbanuje obecne ip oraz wszystkie konta , które są na nim założone. Na forum korzysta się jednego konta a nie 10 czy 15

Także korzystaj z wolności póki ją posiadasz, bo jak znam Twój przypadek to mysle,ze max do poniedziałku juz Cię na forum nie będzie (nie straszę oczywiście, tylko obiektywnie oceniam znając przeszłość)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
ALE TO NIE MOJE KONTA mam tylko the sniper -pierwsze widze takie cos
u nas w województwie opolskim jest INTERKA które rozsyła jedno ip naprawde
i ja mam to konto oraz THE SNIEPR dlatego proszę o odbanowanie tamtego a tamte nazwy to nie mam pojecia co to jest .

zbanuj to konto usuń i wszystkie pokoleia ale zostaw mi TheSniper prosze - a jesli bedzie skarga to zbanuj wszystko

Zmieniony przez - Thor7 w dniu 2012-11-02 11:17:24

TheSniper.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
możliwe, że to jakaś sieć ,ale nie kłam , że miałeś tylko to konto i thesniper bo niby te konta to były kogo??
ID Pseudonim
425593 TheSniper22
425612 TheSniper3
435516 TheSniperKillYou
435704 King
451520 rafal1987
456575 Gregor7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
Banan moje konto te pierwsze GREGOR7 to przyznam sie było moje ale to juz pozapominali wszysccy
Założyłem TheSniper do momentu az nie dostałem Bana i teraz mam To ..
ale TheSniper ten pierwszy normlany bez jakis 243.
TO jest siec na pól województwa opolskiego Interka które ma te same IP lecz mamy inne ID - no to myslisz ze chodziłbym do kogos innego kto ma inne id zeby załozyc konto zeby poprzeklinac a i tak dostac bana.
proszę o odbanowanie tego konta dałem sobie siana wiem że trzeba miec dystans i obiecuej sie poprawic

TheSniper.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
wszystkie powyższe konta są Twoje ,bo pamietam jak pisałes z nich zażalenia i prośby o zdjęcie bana
teraz tego nie potwierdzasz, czyli nadal uważasz ze np. TheSniper22 , TheSniper3 , TheSniperKillYou - które mają taki sam avatar i inne charaketrystyczne znaki to nie były Twoje konta?

były , spamowałeś z nich i dostawałeś kolejne bany, by potem w koncu dostać bana na ip

a teraz jeszcze jawnie kłamiesz ze z powyzszej list tylko jedno czy dwa to Twoje,a reszta nie
daleko nie zajdziesz, ile Ty masz właściwie lat, bo poziom pisanych postów i tematów to wg mnie max 15

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-11-02 11:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
dobra dobra no to moje konta wpadłem moje konta to thesniper wszystkie
moje sa te zażalenia to jest moja wina
i to ja i nikt inny odpowiada sam sobie za to ze mam bana wszedzie
i moje konto Gregor7 oraz Thor7 tez jest moje
moja wina jest że nie mialem dystansu do tego i szyderczo odpowiadałem użytkowniom
i moja wina jest to że tego nie olewałem
ale nie moją winą jest że ktos ciągle kablował - moze i moja bo tego nie wyłapałem .
no ale dostałem juz Bana na całkowite ip a wiem ze jest to dobre forum (mozesz napisac ze przez takich jak ja traci na wartosci) no ale chce tu byc i ostatni raz prosic cie o zdjęcie blokady - przesle kawe albo co tam chcesz - oczywiscie to zart .
wiec no odbanuj i zobaczysz jak bedzie najwyzej skrobniesz bana na ip i id i koniec

20 lat mam ale ponosi człowieka rozumiesz

Zmieniony przez - Thor7 w dniu 2012-11-02 11:45:30

TheSniper.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
teraz nie klamie

nie wiem co to za konta rafałeczek i King i te inne nie mam pojecia co to
no ale thesnipery wszystkie sa moje - a jak wiesz jak dostajesz Bana na konto na którym "JUZ COS MASZ" no to troche to podnerwia człowieka i wiesz jak jest

TheSniper.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
odbanuje zaraz thesniper - napisałeś tutaj w otwartym dziale swoją deklarację (że jak znowu coś odstawisz to przyjmujesz karę bez płaczu) i przeprosiny itd .

Jak 'dasz ciała' po raz kolejny polecisz na stałe, będziesz miał banowane każde nowe konto bez żadnych wyjaśnień, a ewentualne tematy w administracji kasowane bez odpisywania .

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-11-02 11:54:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

numery gg

Następny temat

jak mam wysłać e mail do użytkownika ?

WHEY premium