SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODSUMOWANIE MEGACYKLU (70 dni, stacki)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
Mimo iz na dzis dzien pozostalo jeszcze pare dni do konca to jednak zdecydowalem sie opisac moj ostatni cykl wlasnie teraz.

SKLAD:
xpand energized
clout
nitrobolon II
arginivol
hmb
l-glutamina
zma
omega-3
maxivit
gingo biloba i inne prozdrowotne
carbo
proteiny

CEL
sucha masa miesniowa

CZAS TRWANIA
65-70 dni

PRZEBIEG SUPLEMENTACJI
Cykl rozpoczalem gdy tylko zaczal sie grudzien. Na pierwszy rzut poszly xpand i clout - rano bralem pol porcji xp i pol porcji clouta, przed treningiem pol porcji clouta + porcja argi, po treningu pol porcji xpanda - suplementacja w dni beztreningowe byla podobna - nie bralem jedynie arginivolu. W tej postaci trwalo to nieprzerwanie 40 dni. Dalej suplementowalem sie reszta clouta (clout starczyl do 53 dnia) i nitrobolonem 2, ktory wypelnil luke po xpandzie. 53 dnia wszedlem na suplementacje samym nitrobolonem i arginivolem, ktora kontynuuje po dzis dzien (aktualnie wypada 63, jutro i pojutrze ostatnie treningi na hardkorze, a pozniej roztrenowanie 2 tygodniowe).

Reszte suplementow bralem wg schematu
dzien treningowy
podczsa i po treningu carbo
po treningu izolat
rano i wieczorem po 1,25g hmb (jeden mega caps - mozna liczyc jako 1 gram rownie dobrze)
przed i po treningu po 2,5 g hmb
przed snem ZMA apteczne
witaminy i mineraly w ciagu dnia
proteiny do uzupelnienia diety

dni beztreningowe
suplementacja podobna - pomijajac wszystkie srodki okolo treningowe

DIETA
nastawiona na bardzo niska nadwyzke kalorii - nadwyzka ta wahala sie od 100 do 400 kcal dziennie. 2g pelnowartosciowych bialek (+ ok 1 g niepelnowartosciowych), 5-6g wegli, 1-2g tluszczy. Wychodzilo ok 4000kcal

TRENING
priorytet na barki (dwa razy w tygodniu) wg schematu

klata + barki
biceps + przedramiona + kaptur + nogi
wolne
plecy + triceps
barki + przedramiona + kaptur
wolne
wolne

brzuch i lydki w dni wolne wedle uznania i sil

treningi na 110%, ultradokladne powtorzenia, progresja ciezaru, czasem superserie - generalnie nie cwiczylem wg. jakiegos odgornie rozpisanego planu - trening intuicyjny.

EFEKTY KONCOWE
ramie + 2cm
obwod barkow +6-8 cm (nie wiem gdzie sie mierzy dokladnie w kazdym razie przyrost pewny)
obwod klatki +4 cm
pas - 0cm
waga - 0kg

TAK, mimo tak duzego wzrostu obwodow, WAGA POZOSTALA NA TYM SAMYM POZIOMIE. Jako ciekawostke podam fakt, iz bylem 100%-towo pewien ze waga szalenie skoczyla w gore - wskazywal na to pomiar na domowym (jak sie pozniej mialo okazac, blednym) urzadzeniu pomiarowym - jednak badanie lekarskie wykluczylo, ku mojemu zdziwieniu, wszelkie watpliwosci. Nie przybylo mi ani kilograma od ostatniego cyklu . Niesamowite - a jednak prawda. Co ciekawe - jakiegos OGROMNEGO ubytku tkanki tluszczowej rowniez nie zauwazylem - hmmmm - nie bede nawet probowal wyjasniac tego co sie stalo .

EFEKTY SKLADOWE

1 tydzien
pompa ++
sila
rozmiar
wytrzymalosc

2 tydzien
pompa +++
sila +
rozmiar
wytrzymalosc

3 tydzien
pompa +++
sila ++
rozmiar +
wytrzymalosc +

4 tydzien
pompa ++++
sila ++
rozmiar ++
wytrzymalosc +

5 tydzien
pompa +++++
sila +++
rozmiar +++
wytrzymalosc ++

6 tydzien
pompa +++++
sila +++++
rozmiar ++++
wytrzymalosc ++

7 tydzien
pompa ++++
sila +++++
rozmiar ++++
wytrzymalosc +++

8 tydzien (calkowite przejscie na nitro i podwojenie porcji argi)
pompa +++++
sila +++++
rozmiar +++++
wytrzymalosc +++++

9 tydzien
pompa ++++
sila ++++
rozmiar +++++
wytrzymalosc +++++

Mam nadzieje ze powyzsze wyglada przejrzyscie - im wiecej + tym lepiej , oczywiscie rozmiar miesni tylko rosl, ale pompa czy wytrzymalosc byla zmienna.

Swoja droga mimo iz trenowalem na mase (zakres ruchow od 16 do 6 powtorzen) sila rosla bardzo widocznie - przykladowo - w szczytowym momencie bralem zamiast 45kg na serie uginan ze sztanga, ciezar 65kg - itd.

ZAUWAZONE CIEKAWOSTKI
szybciej rosly mi wlosy (jestem ogolony na 0,5 milimetra wiec zauwazam takie rzeczy od razu), zarowno glowa jak i zarost na twarzy
niesamowita wytrzymalosc - mozna trenowac duzo dluzej i duzo ciezej
ZERO zakwasow juz po 2 tygodniach cyklu
ZERO zmeczenia fizycznego - bardzo mylace, okolo 50 dnia musialem wyluzowac na pare treningow bo czulem sie przetrenowany psychicznie choc cialo nie mialo zadnego uszczerbku
niesamowita, dochodzaca do kresu moich wyobrazen pompa, wytrzymalosc i sila po polaczeniu 15g nitrobolonu i 8tabsow arginivolu
niesamowite unaczynienie podczas brania clouta (teraz juz minimalnie zeszlo ) - przy moim poziomie fatu (wg pomiarow ok. 18%) biceps mial pod skora siatke z fioletowych pregow, a na przedramionach odkrylem zyly o ktorych istnieniu nie mialem pojecia

FOTOGRAFIE
niestety zbieg okolicznosci sprawil, ze folder z dokladnym opisem cyklu (dziennik treningowy) i wszystkimi zdjeciami znajdowal sie na zainfekowanej partycji dysku. Nie musze chyba tlumaczyc ze jak na zlosc wlasnie ta partycja padla i zostala sformatowana . W powyzsze slowa musicie wiec uwierzyc bez zadnych dowodow "rzeczowych" bo jedyne co mam to jedna fotka plecow z 50 dnia na telefonie (mikrorozdzielczosc) . Jak dorwe kabel od nokii to ta fotke tu wklepie... reszta poszla sie ***ac (a szkoda bo roznica - jak mozna sie domyslic z opisu - jest znaczna)

KOSZT
zaplacilem za wszystko duzo kasy, w czego sklad wchodzila dodatkowo masa odzywek proteinowych (5-6 kg) bo moj harmonogram czesto uniemozliwia mi zjedzenie WYSTARCZAJACEJ ilosci bialka z pozywienia dziennie. Po odliczeniu wszystkich ZBEDNYCH supli cena zestawu schodzi do ok. 800zl (sama baza). Taki jak moj - detalicznie ok. 2000zl. Jako, ze kupowalem u Szoha (www.muscle-zone.pl) z ktorym zawsze mozna sie dogadac , oraz sporo zaoszczedzilem na izolacie ext. 95 ze sklepu sfd.pl to cena znacznie spadla.

PODSUMOWANIE
co tu duzo mowic - jesli masz pieniadze to mozesz w ciemno sprobowac taki zestaw. Mega sila, mega wytrzymalosc i spory przyrost masy miesniowej.

P O L E C A M

-World belongs to strong and brutal-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 205
witam mam pytanie chciałbym zeby mi ktoś pomógł dobrac kreatyne i hmb
narazie biore nitrobolon 2 super ale juz mi sie konczy, do tego białka anabolic protein, nitrobolon brałem 3 tyg dowiedziałem sie ze powinno sie go brac ok 6 tyg mysle kupic teraz Nitrobolon Energizer - 550g i do tego HMBolon Nx - 180kaps. i dalej jesc te białka + witaminy.
prosze o porade!

cheeatos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
wszystko si
tylko przy takiej diecie i tym co kupiles (juz nie mowie o stacckach) tylko proteinach, etc. spodziewac sie mozna bylo kilku kg wzrostu masy

ogolnie na pewno wszystko na duzy "+"


Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-02-03 17:28:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
Szczerze ? Spodziewalem sie kilku kilogramow, efekty mnie zaskoczyly . Nie przewidzialem w ogole takiej mozliwosci - wzrost masy miesniowej, bez wzrostu masy ciala . Na oko przybralem jakies 2-2,5 kg suchego miesa (w to miejsce zniknela taka ilosc fatu i wody)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
A przed tym cyklem ważyłeś sie też u tego lekarza ??

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3938
Dal bym soga,ale nie mam abona jak bede mial to dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
tak, na tej samej wadze. Mozliwosc pomylki to max 1kg.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nieźle to wygląda
wręcz czary jakieś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
ile poszło siły na płaskiej przy maxie? Mierzysz maxa? (1 powt.)

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18987
spoko relacja i bardzo czysto napisana
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424


fu lepiej powiedz kto ci doradził
i gdzie kupowałes towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Świetne efekty i czytelnie napisany post, sog

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne uczucie po cloucie

Następny temat

Konkurs Nowego XPANDA - koszulki MAN do rozdania !

WHEY premium