SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PMP Steroids wersja 2014 str.212 (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241100

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
nie miałem nigdy do czynienia z tym labem i tak jak pisałem w temacie biosiry- chce spróbować ich kilka środków pmp i biosira z czystej ciekawości, żeby sie dowiedzieć czy to bardziej pimp czy anty pimp i tyle. w tym momencie oceniam tylko wygląd i serio mi sie podoba. nie ma reguły ale wyglad w jakimś stopniu ma znaczenie. ja jeżeli mam możliwośc to celuje a ampy 1ml. u mnie na terenie nawet nikt nie słyszał o tych labach i dlatego nie moge uzyskać sprawiedliwej opinii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Jak byście chodź troszkę pomyśleli to wywnioskowali byście że jest to na pewien sposób zabezpieczenie przed fejkami chodź wiadomo że to ug z reguły się ich nie podrabia lecz wiadomo jak to bywa..

massmen na pewno jest to większa inwestycja niż inwestycja w same flakony..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Undery wlasnie sie podrabia, i to tak samo czesto co apteke :) Nie wspominam o wszystkich genesisach, balcanach itp itp.. tego jest tyle wersji ile panstw w Europie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10244
Ta ale ampy jak podrabiają to z reguły i tak klepie i jest to co ma być bo jednak ktoś inwestuje trochę w produkcje tego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6159
bastekkk tak sie sklada ze opakowania sa jedna z drozszych rzeczy w procesie produkcji wiec jak malo wiesz to sie nie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
mm1986
Undery wlasnie sie podrabia, i to tak samo czesto co apteke :) Nie wspominam o wszystkich genesisach, balcanach itp itp.. tego jest tyle wersji ile panstw w Europie. :)


Najwiecej podrob widzialem EC/BD w Polsce.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To tez racja, tego tyle wersji bylo ze njie szlo by zliczyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
silnoreki4
bastekkk tak sie sklada ze opakowania sa jedna z drozszych rzeczy w procesie produkcji wiec jak malo wiesz to sie nie wypowiadaj


Nie rozmieszaj mnie:) to najtansza sprawa wlasnie jest.
Ale na pewno wiesz lepiej, produkujesz robiles widziales, luzz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
raczej nie wiem co mają do tego wszystkiego koszta pudelek.. bo to akurat chyba nieistotne dla konsumenta. jakos nie chodze do fabryk z papierem toaletowym aby się dowiedziec ile ich kosztuje wyprodukowanie rolki papieru, tylko zwyczajnie go uzywam nie zastanawiając sie nad tym. w tym przypadku podobnie. niezbyt mnie ciekawi ile producenta kosztuje produkcja pudelek itp. srodek ma dzialac, do tej pory pmp dziala i zdaje egzamin. A nowy design? jak najbardziej cieszy oko i wygląda profesjonalnie, co zachęca do używania i przy okazji odstrasza od podrabiania. Mnie się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
silnoreki4
bastekkk tak sie sklada ze opakowania sa jedna z drozszych rzeczy w procesie produkcji wiec jak malo wiesz to sie nie wypowiadaj


widocznie bardzo mało wiesz, wiec zamiast pouczać innych sam zrezygnuj z wymądrzania się i trochę wrzuć na luz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone Enanthate Aburaihan

Następny temat

Methandienone DB PHARMA UGL

WHEY premium