SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8576688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2146
pajaczeq
Ja się nauczyłem już że nie wolno nigdy kupować wszystkiego z jednego labu i teraz jak będę kupował to nawet będę robił tak że powiedzmy będzie mi potrzebne 30ml enanu i 30ml deki to jak będzie taka możliwość to kupić jednego i drugiego 3x10ml wszystko z innych labow :) to jest dobry sposób żeby nie wpie****** kasy w jakieś dziadostwo i później próbować sprzedać komuś na siłę :D

Jaki w tym sens kupic srodki 6 roznych labów ? Lepiej kupic z jedenego pewnego i tyle.

Winko gena czy biosira ? słyszałem ze bio ma dobre działanie, ale podjadalem kiedys antka i z tego co kojarze to lichy był.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3278
co do OXY Titana to zacząłem dopiero ją szamać,ale jedno co mogę stwierdzić,to to że dziwnie farbuje na niebiesko??? mial ktoś tak z tą Oxą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2855 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24875
Panowie deka z bioniche czy euromed? W 300mg i tak nie wierze ale ktora lepsza. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 6505 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56389
Nwojo bierzesz solo ? Jakie dawki daj znać jak się towar wkręci

Co do deki to Apex wydaje się ok choc też w te 300mg nie wierze

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3278
Oxa jest do kompletu z krótką deką z Titana i sustą Organon. Oxa biorę 4mg ed. Bardzo jestem ciekaw tego Titana bo w Ldz dużo tego lata,mam jeszcze wino i mastera z tego labu, muszę to jakoś wkomponować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1051
żeleś
jaka oxa na topie w tej chwili ?
Jest coś pewnego?
U mnie lata głownie TITAN ale ma mocno nadszarpnieta opinie

poszukaj vermodje bardzo dobra oxe maja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 2910 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 122946
Uszy777
burzus
prop genamed >3460.80 nd/dl norma 142-923 100 mg e2d

u mnie było ostatnio 15 (widełki 2 - 8) i estro 3xponad norme, ale lab chyba nie stawia znaków większości, bo na poprzednim cyklu też było 15 ale poziom etradiolu się różnił (estro w normie), co raczej wydaje się niemożliwe przy jednakowym poziomie testa... chyba że czegoś nie rozumie ;)

czego tu nie rozumiec? jak masz znak ">" to znaczy ze wartosc danego hormonu we krwi jest wyzsza niz zbadal lab. innymi slowy jak kiedys miales 15 bez ">" to znaczy ze miales rowne 15. jak miales ">15" tzn ze mogles miec 16 albo i 30.. kto tam wie. tak samo jak te wyniki podane powyzej. tescia jest tam minimum 3460.. moze byc 4000 a moze byc i wiecej..

Farmaceuta, dietetyk, hobbystycznie uprawiający sport i do spotkania w ukochanym dziale

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 952
Panowie jaki master wybrac ?

Bioniche ?
Titan ?
Genesis ale tego jestem najmniej pewien .

Wasze opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 643
koledzy słyszeliście o mix teścia z gr medica pharma ..
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 748
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta