SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8886202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 989 Napisanych postów 1669 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 122119
BigYorkie1488
Kreaxxx
Uwazam ze ori Balkan jest drozszy choc cena nigdy nie jest wyznacznikiem,bo niektórzy potrafia zaplacic za kit jak za zloto :)
wszytko zalezy jakiego masz Dila...

no ale nie wiesz ile kolega placi za malaya :D moze go dill kroi jak za ori balkana ?? i dlatego to jest jedna cena

sorki ze 2 posty ale nie ogarniam jeszcze multi cytowania :D

Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-11-12 20:24:55

Najwazniejsze,ze wniosles duzo do tematu. Widac, ze sie na tym znasz. Pozdr.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 137 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12153
witam mam pytanko , meta malay czy platinium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4283
Prima z Androchemu czy Clinica siedzi w srodku czy szukac alternatywnego srodka / firmy?

Zmieniony przez - gocanowo w dniu 2017-11-12 23:52:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 532 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 49433
mazur9999

Bez porównania, wybieraj platinium...
Leciałem 4tyg na niej 2 miechy temu i ogień! 30mg ed robiło prze zaj**istą robotę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 137 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12153
dzieki , tak myslalem , brałem ture a pozniej wino platinium labs i mega dobrze działało , do dziś delikatnie słyszę stawy podczas rozgrzewki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8855 Napisanych postów 61518 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 530174
mazur9999

Oba laby są pewne. Malay ma 2 wersje metki tabs - 10mg solo & 5mg + yoha. Poza tym meth inj solo i w blendzie. Ja sam teraz lece propa Platinium solo, więc osobiście bym brał aktualny lab czyli Platinium jednak.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 56
Witam czy ktoś na forum wbijał już środki filmy o wyżej wymienionej nazwie Jakie uczucia jeśli ktoś może powiedzieć coś konkretnego?
Ja aktualnie wbijam sustanon 500e5d+deca250e5d badania testosteron 6x ponad norme,brak bólu w stawach a wcześniej odczuwalem łokieć jak środki typu tren,master bold?

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 11/13/2017 9:08:05 AM
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8855 Napisanych postów 61518 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 530174
Fotki towaru tylko w dziale DZ i tylko w tym temacie - http://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
OK krzykacz przepraszam mój Stary nick to sQzi niestety nie mogę się zalogować ,dawno nie odwiedzalem forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta