SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8884351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1006 Napisanych postów 26221 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 295125
Odebralem wyniki cypio Nexiuma, niestety mimo upomnienia Pani w laboratorium, nie podali dokładnego wyniku (>15). Bedzie trzeba powtorzyć badania w innym labie.

Tren ace BD 1ml to w opakowaniach podobnych do Jelfy nie maja trenu ace, maja z tego co wime tylko tritren. Tren ace z Genameda dziala bardzo dobrze. Jednak Nexium mimo mniejszego stezenia /ml rwie z kapci znacznie lepiej. Znajomy wciska 1ml e2d, twierdzi, że niczym nie odstaje w tej samej dawce od Cybera.
Sam się skusze na Nexiuma, szkoda, że Cybera nic mie nie zostało, a dojscie wyschło.

Melanotan Nexiuma ktoś wbijał ??

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 282 Wiek 17 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20261
krzykacz
Pro i Tura Alchemia OK. Ale oxy szukaj z takich labów jak Titan, Shree, Alpha, Platinium, Bałkan, Euromed, BD new czy Bioniche np...

Dzięki za pomoc, oxe poszukam z ww.

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 278 Napisanych postów 4043 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109368
będzie trzeba spróbować tego nexiuma

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1452 Napisanych postów 10223 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84222
nexium bdb lab opakowanie nieco kijowe, wbiłem cypio nie odczułem różnice pomiędzy andro i shree poza tym podobno peptydy mają bardzo dobre czekam na opinie o CJC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 278 Napisanych postów 4043 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109368
mi sie tam podoba taki wygląd costam posmakuje

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1452 Napisanych postów 10223 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84222
Długi daj znać co i jak szczególnie ja egzotyki spróbujesz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2763
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2763
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 910
Ponawiampytanie jak obecnie metka z dose? czy nadal jest w kapsułkach czy są juz w tabsach???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 360 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14255
Nexium peptydy ghrp6 i cjc bardzo dobre, prop i tren a dzialanie super
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta