SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8885634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10695 Napisanych postów 45419 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57814
po pierwsze nie jestesmy kolegami a po drugie o nic mi nie chodzi,pisze ze hgh nie jest tanie i latwo sie naciac wiec lepiej brac apteke,ale jesli under dziala to ok.bralem rozne hgh prosto z chin zamawiane od producenta i do apteki zadne podjazdu nie, nawet jak walisz podwojne dawki chinolo to ma sie njijak do apteki

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 419 Napisanych postów 18556 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172172
Lubię Małolatki
W czwartek przybilem bulka z titana i przy wbijaniu 0 bólu ale tak po,ok. 8h zaczyna bolec dupa do dzis mam spory obrzęk i ból dupy. myślę raczej juz tego szybko nie przybije bo chodzic nie mozna nie wspominam o siadaniu

zanim wbijesz to poczytaj co podaje producent a nie pozniej pyerdolisz jak reszta magikow i biochemikow na tym forum

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-03-08 16:28:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2487 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45751
Jaki kolor soku miałeś tego bulka ? Mi się trafiły 2 rodzaje, żółty i bezbarwny, ten pierwszy zero bólu, drugi - MASAKRA.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2770
kk
po pierwsze nie jestesmy kolegami a po drugie o nic mi nie chodzi,pisze ze hgh nie jest tanie i latwo sie naciac wiec lepiej brac apteke,ale jesli under dziala to ok.bralem rozne hgh prosto z chin zamawiane od producenta i do apteki zadne podjazdu nie, nawet jak walisz podwojne dawki chinolo to ma sie njijak do apteki
Po trzecie to za bardzo się sadzisz i piszesz glupoty ,' badania badaniami. zawsze bede mowil ze jak hgh to tylko apteka inaczej nie ma sensu sie bawic w undery chinskie. nawet jak dziala ' - bezsens, badania to podstawa i jesli ktos pisze, że na badaniach jest ok to po co gadasz takie bzdury

Zmieniony przez - Leavok w dniu 2015-03-08 17:35:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10695 Napisanych postów 45419 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57814
to powiedz madralo co jest w tym takiego bezsensownego? brales wgle kiedykolwiek gh chlopak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1539
Ulotkę przeczytałem i bylem świadomy co sie moze stać. Po prostu pisze ze mnie akurat porobiło... Kumpel wali e2d bulka i jest git. Zależy od organizmu ten specyfik nie dla mnie akurat. Wiec nie wyjeżdżaj z jakimis biochemikami... A kolor raczej przezroczysty niż żółtawy.

...Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2770
SpAiro_
Jaki kolor soku miałeś tego bulka ? Mi się trafiły 2 rodzaje, żółty i bezbarwny, ten pierwszy zero bólu, drugi - MASAKRA.

a jak z działaniem ? Przymierzam się do tego bulka wlasnie :)

kk
to powiedz madralo co jest w tym takiego bezsensownego? brales wgle kiedykolwiek gh chlopak?

To, że gosciu Ci pisze, że na badaniach przyzwoicie wyszło a Ty ' badania badaniami' nosz qrwa . czemu mowisz, że gówno skoro chłopak mówi, że towar działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
chlopak czytaj ze zrozumieniem,nie pisze ze gowno pisze ze hgh z chin nie ma podjazdu do gh europejskiego pod wzgledem czystosci ,sterylnosci ,stezenia itp itd, skad wiesz ze tam nie ma innych peptydow w tym gh co powoduja wyrzut hgh, nie koniecznie tam musi siedziec soma. i nie odpowiedziales mi na pytanie .brales kiedys somatotropine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kk
chlopak czytaj ze zrozumieniem,nie pisze ze gowno pisze ze hgh z chin nie ma podjazdu do gh europejskiego pod wzgledem czystosci ,sterylnosci ,stezenia itp itd, skad wiesz ze tam nie ma innych peptydow w tym gh co powoduja wyrzut hgh, nie koniecznie tam musi siedziec soma. i nie odpowiedziales mi na pytanie .brales kiedys somatotropine?
Pisłeś wyraźnie 'badania badaniami' więc o czym tu będziemy 'chłopak' dyskutować. Masz pytania to napisz pw.

Panowie jak ten bulk titana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wszystko w temacie :) najwiecej masz do powiedzenia a gh na oczy nie widziales :) pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta