SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8437777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 88271
ch0ry
mm1986

Chocby dzialalo nie wiem jak dobrze lepiej od apteki to jak nie idzie chodzic to chui z takim labem

wiec chui w tego androchema bo ostatnio sporo ludzi pisało w temacie na forum jak ich master, tren i teście nak***iają i chodzić nie mogą. To i cyber chuiowy bo prop, enan nak***aił mnie tak że wysiedzieć nie mogłem.
uppss co lepsze omo wyciągnięte samemu z apteki urywało dupe!

Zmieniony przez - ch0ry w dniu 2016-07-26 20:40:56

Ja mowie ogolnie, tylko glupek moze bic cos co go boli tak ze ciagnie noge za soba do samochodu, czy sie myle? Nie wazne Andro, apteka, Nexium cokolwiek, gdzie tu sens ?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1451 Napisanych postów 10217 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84199
prz1993
Rok temu genamed czułem dużo bardziej niż w tym roku nexium. NPP im się udało bardzo

Ogólnie z genamedu biłem tylko propa, jakiś czas temu została mi tylko jedna butelka, prop oceniam za średnio/dobry, natomiast treny ace mieli jakiś czas temu zaniżony młodzież u nas biła po 150mg ed czy eod bez jakiś sidów czy efektów.

Jeszcze jedna istotna rzecz, od dilla z centralnej polski info dose ,tak często porównywalne do genameda. w hurcie jest dwa razy droższe , czy opłaca się przepłacać nie mam pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 5886 Napisanych postów 20071 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 702303
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42355
prz1993
Ogólnie co do reszty środków, to nexium jednak półka wyżej, tylko te npp genamed mnie tak siekało

lece 3 tydzien teraz dawka 200 mg npp eod i powiem Ci, ze mnie tez robi jak sk***ysyn

Zmieniony przez - BombelWks w dniu 2016-07-27 08:37:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 4040 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109105
prz1993
Ogólnie co do reszty środków, to nexium jednak półka wyżej, tylko te npp genamed mnie tak siekało

NOM NPP MAJA BDB MOJE ULUBIONE

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 4040 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 109105
wnc1964
prz1993
Rok temu genamed czułem dużo bardziej niż w tym roku nexium. NPP im się udało bardzo

Ogólnie z genamedu biłem tylko propa, jakiś czas temu została mi tylko jedna butelka, prop oceniam za średnio/dobry, natomiast treny ace mieli jakiś czas temu zaniżony młodzież u nas biła po 150mg ed czy eod bez jakiś sidów czy efektów.

Jeszcze jedna istotna rzecz, od dilla z centralnej polski info dose ,tak często porównywalne do genameda. w hurcie jest dwa razy droższe , czy opłaca się przepłacać nie mam pojęcia.

BIJE TERA ACATA geenameda i lecaily ine wczesniej powiem ze teraz acat jest duzo lepszy niz w tamtym roku zyly pieknie wylaza

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 617 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44458
BombelWks

Ja teraz enana bilem z nexiuma i petarda

Też troche towaru z nexiuma miałem okazje wbijać i wbijam akutalnie. Towar pierwsza liga, w moim rejonie niczym nie ustępuje cyberowi. Nawet takie srodki jak bold, treny, oxa spisuja sie bardzo dobrze.

Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2016-07-27 10:44:59
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
mnie enaik ich trochę zarazil bo bolał mocno ale susta nie bolała i działała jak tak samo jak i genamed dose i andro chem susty tez bdb i bezbolesne altime tez bilem i tez bbd susta i bezbolesna

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 149 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23215
Ktoś wypowie się na temat propa z BIONICHE ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
prop bioniche działa bdb śmiało możesz brać

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek deka susta