SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
pajaczeq
Ja się nauczyłem już że nie wolno nigdy kupować wszystkiego z jednego labu i teraz jak będę kupował to nawet będę robił tak że powiedzmy będzie mi potrzebne 30ml enanu i 30ml deki to jak będzie taka możliwość to kupić jednego i drugiego 3x10ml wszystko z innych labow :) to jest dobry sposób żeby nie wpie****** kasy w jakieś dziadostwo i później próbować sprzedać komuś na siłę :D


Jaki w tym sens kupic srodki 6 roznych labów ? Lepiej kupic z jedenego pewnego i tyle.

Winko gena czy biosira ? słyszałem ze bio ma dobre działanie, ale podjadalem kiedys antka i z tego co kojarze to lichy był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
co do OXY Titana to zacząłem dopiero ją szamać,ale jedno co mogę stwierdzić,to to że dziwnie farbuje na niebiesko??? mial ktoś tak z tą Oxą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Panowie deka z bioniche czy euromed? W 300mg i tak nie wierze ale ktora lepsza. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6773 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66777
Nwojo bierzesz solo ? Jakie dawki daj znać jak się towar wkręci


Co do deki to Apex wydaje się ok choc też w te 300mg nie wierze

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
Oxa jest do kompletu z krótką deką z Titana i sustą Organon. Oxa biorę 4mg ed. Bardzo jestem ciekaw tego Titana bo w Ldz dużo tego lata,mam jeszcze wino i mastera z tego labu, muszę to jakoś wkomponować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
żeleś
jaka oxa na topie w tej chwili ?
Jest coś pewnego?
U mnie lata głownie TITAN ale ma mocno nadszarpnieta opinie


poszukaj vermodje bardzo dobra oxe maja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Uszy777
burzus
prop genamed >3460.80 nd/dl norma 142-923 100 mg e2d


u mnie było ostatnio 15 (widełki 2 - 8) i estro 3xponad norme, ale lab chyba nie stawia znaków większości, bo na poprzednim cyklu też było 15 ale poziom etradiolu się różnił (estro w normie), co raczej wydaje się niemożliwe przy jednakowym poziomie testa... chyba że czegoś nie rozumie ;)


czego tu nie rozumiec? jak masz znak ">" to znaczy ze wartosc danego hormonu we krwi jest wyzsza niz zbadal lab. innymi slowy jak kiedys miales 15 bez ">" to znaczy ze miales rowne 15. jak miales ">15" tzn ze mogles miec 16 albo i 30.. kto tam wie. tak samo jak te wyniki podane powyzej. tescia jest tam minimum 3460.. moze byc 4000 a moze byc i wiecej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 952
Panowie jaki master wybrac ?

Bioniche ?
Titan ?
Genesis ale tego jestem najmniej pewien .

Wasze opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 643
koledzy słyszeliście o mix teścia z gr medica pharma ..
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 799
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium