SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12162839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
dajcie juz luz z tymi porownaniami do cybera jakiegokolwie labu, bilem cybera wiekszosc srodkow a w tym tren i nie ma takiej roznicy zeby wychwalac pod niebiosa a cena tez jest nie mala. na genamedzie tez forme zrobisz, wiekszosc tutaj ludzi to amatorzy i dla takiej osoby to roznicy nie zrobi bo formy o 50% lepszej na tym nie zrobi.

hindol moge ci oddac moje 9ml tri trenu bolda bo nie daje rady z bolu tego bic i jeden dzien z goraczka wyjety :D


Zmieniony przez - naziwisko w dniu 2017-03-01 22:26:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Jak dla ciebie nie ma roznicy co wbijasz to twoja brocha

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6205
hah chetnie przyjme, ja bije w udo i elegancko, zero bolu:)

prawdziwy twardziel nie je miodu tylko wpie***a pszczoly:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
ja jak wbilem w udo to nie moglem 5dni zginac uda i mega stan zapalny ale podziwiam ze sa takie osoby ktorych to nie boli :) zazdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Hindol ile tritrena wbijasz?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie wbił bym towca po nie znanej mi osobie, nawet jak by flakon był ze złota i był by wysadzany kryształkami swarovskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6205
1 ml e3d

prawdziwy twardziel nie je miodu tylko wpie***a pszczoly:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
zioekt
Nigdy nie wbił bym towca po nie znanej mi osobie, nawet jak by flakon był ze złota i był by wysadzany kryształkami swarovskiego


hah a ty tak na powaznie ?? :D nic sie nie martw, nie wbijesz :)


Zmieniony przez - naziwisko w dniu 2017-03-01 22:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6402
Panowie jaka opinie o bioniche pharma? Chodzi głównie o enan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naziwisko
zioekt
Nigdy nie wbił bym towca po nie znanej mi osobie, nawet jak by flakon był ze złota i był by wysadzany kryształkami swarovskiego


hah a ty tak na powaznie ?? :D nic sie nie martw, nie wbijesz :)

nie wiem czy na poważnie czy nie, tak sobie dodałem bo taki tekst padł i pobazgroliłem/ dodałem zdanie i wsio.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium