SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160095

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
krzykacz
kosteek85
koles zaproponowal Testosterone Propionate P.R.L. 100MG PRIMUS RAY LABORATORIES co sadzicie ?tez slyszalem ze genesis jest najlepszy sam juz nie wiem



Bez wątpienia Primus Labs bije na głowę Genesis.
kolezka bil jedno i drugie roznicy nie czul zadnej a o biciu na glowe nie ma nawet mowy chyba ze jakas mega mocna partie wypuscil PRL w co watpie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
siema wszystkim. krótkie pytanko - bił ktoś propa z firmy noszkar? jeśli tak to jak wrażenia?

dziwna sprawa, bo po wpisaniu nazwy produktu, bez znaczenia czy google uk, us, czy pl, nie wyskakuje nic, a co za tym idzie daje to do myślenia hehe... %)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
glodny1231
czupryn
glodny1231
Az taka lipa
Dostalem za darmo tego i nie wiem czy warto
2x 10ml nandrolone decanoate ScitecLab
1x10mlSustanon 250 GlobalLabs
200 Metki 10mg z Atom labs


Jak za darmo to bierz smialo...ja jak mialem 1 wypusty to szla podwujna dawka...dopiero cos tam czuc




cos tam czuc czyli prawie nic
nie wiem zastanowie sie jeszcze nad tymi labami
moze ktoś cos jeszcze o nich wie ?
nie wiem jak meta ale tura z atoma dziala jak trzeba reszte oddaj i pomysl o czyms innym szkoda czasu i dziurawienia dupy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
kosteek85
koles zaproponowal Testosterone Propionate P.R.L. 100MG PRIMUS RAY LABORATORIES co sadzicie ?tez slyszalem ze genesis jest najlepszy sam juz nie wiem


I dobrze słyszałeś, genesis bedzie dużo lepszym wyborem. Bierz genesisa z kodami, towar 1 liga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 332
Czyli zdania sa podzielone PRL albo genesis piszcie im wiecej odpowiedzi tym latwiej bedzie mi wybrac dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402274
nie wiem jak to prl ale na genesis u mnie nikt nie narzeka, Ci co biorą bardzo sobie chwala,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
a co z tym Noszkarem? %)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stojeden
a co z tym Noszkarem? %)

Może po nazwie poszukaj na stronach węgierskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Bił ktoś ostatnio coś z Altimy? A dokładniej suste

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
arci25
stojeden
a co z tym Noszkarem? %)

Może po nazwie poszukaj na stronach węgierskich.


jest to jakaś myśl, ale powodzenia ze zrozumieniem %)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium