SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
W pomorskim to jakiś fish lab
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Npp bilem kiedys z bioniche 1ml i BM. Jesli masz dostep to smialo boerz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5070
Witam panowie szukam bezbolesnego cypionatu na pierwszy iniekcyjny cykl mam do wyboru Galaxy, Malay i Pmp, który będzie najlepszy? Jakby co to meta z Galaxy bdb, ssanie non toper, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Galaxy testy ok. Bilem cypa/enana teraZ propa.
Na mase mam odlozony mix.
Mete masz ta 5mg?

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ssanie na mecie? Coraz lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
lodzianin1
W pomorskim to jakiś fish lab




Nie wiem co to bezbolesny cyp, wszystko bedziesz czul bo miesien nie przyzwyczajony
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
dostepny razak bałkan andro czekam co tam jeszcze gdzies w okolicy będzie dostępne

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35014 Napisanych postów 89915 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940674
Shaki27
dostepny razak bałkan andro czekam co tam jeszcze gdzies w okolicy będzie dostępne

Brał bym Androchem bez zastanowienia , na pewno się nie zawiedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Shaki27
dostepny razak bałkan andro czekam co tam jeszcze gdzies w okolicy będzie dostępne


Nie mam pojecia jak razak
Andro cały czas na topie
Balkan jak ori również bardzo dobry lab

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16079 Napisanych postów 18052 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196415
legwan84
Witam panowie szukam bezbolesnego cypionatu na pierwszy iniekcyjny cykl mam do wyboru Galaxy, Malay i Pmp, który będzie najlepszy? Jakby co to meta z Galaxy bdb, ssanie non toper, pozdro.

Cypio Galaxy działa ale mnie pobolewało. Z tych które ostatnio bilem i nic nie bolą to alchemia pro, Medi tech i genamed. Oracle Galaxy u mnie chwalone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium