SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1417
lodzianin1


Efka inj nasza plus koffi
Mozna isc po bandzie i dnp
Ogolnie to nie temat od takich pytan


Ale skoro już padło, to jeszcze zapytam co znaczy "nasza"? Bo zastanawiam się nad zakupem? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Polfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
Ktos juz slyszal o Medical laboratories ? Bo uslyszalem, ze nie poczytam jeszcze o tym labie, wiec domyslam sie ze nie chodzi o Medical, ktory juz dawno hula na rynku.

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Przeczytałem z 100 stron tematu chyba jestem hardkorem albo unikatem bo jem clen malaya i ponad 3 letni db i nie widzę różnicy między nimi. Dodam że jestem czuły na stymulanty amerykańskie spalacze są nie dla mnie raz po 2-3 dniach na jakimś spalaczu od kilo sport chodziłem do tyłu tydzień z depresja, potem thermala probowalem podobnie ale krócej. Clen leci 2 raz 2tygodnie od 20mg do 80mg 1 raz 120 ale nie widziałem różnicy. Pod koniec już nic nie czułem i potliwość jakaś słaba więc przerwa.

Wrzucam bo dużo osób pisze, że to jakieś sado maso dla ćpunów a ja się po kilku dniach czuję świetnie na nim jak ręce mi nie drżą już. Zresztą czuję się świetnie ciągle tylko w pracy dziwnie się patrzą jak mnie telepie pierwsze dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Być może poprawili ja miałem okazję próbować dwa razy i podziękowałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 117
Pytanie odnośnie środków West-Ward Laboratory,

widział to ktoś? używał? siedzi tam coś w środku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze slysze o takiej firmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 117
no wlasie ja też pierwsze słysze, wygląda dobrze, cena tez ok, tylko co tam siedzi w srodku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 117
brak informacji w sieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
a nikt z twojego otoczenia tego nie bije? w jakim kraju to bierzesz? moze wez flache testa, wbij kilka lotek i na badanie?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium