SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4066961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nie mam takiego doświadczenia z termo, bardziej z pw. Dla mnie ten sx teraz co wyszedł całkiem spoko . Trening wjechał fajnie , blok na apetyt aż za duży .

Ale jak pisze jestem w tym amatorem, dla bardziej doświadczonych w temacie być może nie robi większego wrażenia . Jak dla " początkującego " coś tam robi robotę

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja lecę ostaryne z wxn i wg mnie działa bdb. Mam też w domu pake johy która też jest git
Z tym że joha kupowana jakiś czas temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Wxn chyba w ch**a zaczyna walić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Gmsx
Panowie brak dostępu do clena sprawdzonego od Nexium. Dostęny tylko Vertex, brać śmiało czy dać sobie siana i poszukać Nexium lub DB Pharma?


Spokojnie vertex daje radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30056
Slim od WXN to nie mój pierwszy spalacz, przerobiłam już ich kilka, więc zachęcona opiniami zakupiłam go. Niestety przy dawce 2 tabletek na czczo nie odczuwam zupełnie nic, zero potliwości i jakiegokolwiek działania. Dałam na spróbowanie znajomemu i też stwierdził, iż kicha. Jestem zaskoczona zaistniałą sytuacją, gdyż wcześniejsze opinie były bardzo pozytywne. Lecz obecnie zagłębiając się w temat pojawia się coraz częściej więcej negatywnych opinii. Nie wiem o co chodzi, czy jakaś "trefna" partia?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34909 Napisanych postów 89856 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940197
Trochę dziwne z tym SX...leciałem starą wersję, działało dobrze...jakiś czas temu w testach pw na forum wrzucałem nową wersję i robiło pięknie...znajomy zamówił całą puche i lata na treningach po tym jak głupi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
Panowie jakiś opinie o virtutren A?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11999 Napisanych postów 24504 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306342
pawel82
Trochę dziwne z tym SX...leciałem starą wersję, działało dobrze...jakiś czas temu w testach pw na forum wrzucałem nową wersję i robiło pięknie...znajomy zamówił całą puche i lata na treningach po tym jak głupi...


Osobiście tak całkowicie sx bym nie skreślał, bo coś tam w środku jest, ale zdecydowanie dużo mniej niż w wersji "premierowej" z 1.3.
Co do mojego zapytania odnośnie Vertexa i jego Clenexa bo tak się nazywa...to potwierdzam... Produkt jak najbardziej ok, trzepie jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
Panowie w jaki krotki masteron aktualnie celować
Bo ostatnio brałem długi z IONS to niedosyć ze rozlane 0.8-0.9 to okazało się że biłem teścia z teściem tak mi estro yj**ało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Był badany ions bo costa tez mowil ze estro mu skoczylo i ch**a, sam master siedzial. Ja bije obecnie masteron androchem robi jak ma ale zle olej toleruje i wracam na gotowanca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium