SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tej sprawie można poruszyć tez aspekt źle wykonanej iniekcji .
Czynników może być wiele .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Tabiano
Napisałem ze reszta środków tez dawała rade, jednak przy czymś więcej niż teść wole inne laby, tyle powinniście wywnioskować z mojej wypowiedzi, jak już tak muszę tłumaczyć, bo widzę ze niektórzy poprzez te słowa rozumieją, ze nie działają od nich treny czy inne fikuśne wynalazki.
A co do nexiuma przeważająca ilość cykli robiłem na nim i genie, wiec swoje zdanie mam dawno wyrobione



Zmieniony przez - Tabiano w dniu 2019-06-20 17:16:14


20 lat na karku to jakie ty możesz mieć wyrobione zdanie? %)
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5263
A jeszcze pytabie co do bolda androchemu... Bo widziałem różne opinie na forum... pytanie do tych co to stosowali jest tam boldenon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34982 Napisanych postów 89898 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940576
Kazekwynalazek
A jeszcze pytabie co do bolda androchemu... Bo widziałem różne opinie na forum... pytanie do tych co to stosowali jest tam boldenon?

Boldek Androchemu działa elegancko....


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-06-21 04:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Kazekwynalazek
Panowie pewny masteron e. Co polecacie ?
Najlepiej sprawdzone na sobie


Nexium, Ions Pharmacy

robertjudi
Panowie miał/ma ktoś z Was dyskomfort po środkach nexium?


To sprawa mocno indywidualna i wiele czynnikow moze na to miec wplyw. W moim przypadku calkowicie bezbolesne srodki Nexiuma.

prezes3
Czy wałują obecnie Nexium? Bo coś czytałem o wałach oraz jak z Genamed? Chodzi o test enan. Czy to obecnie pewne środki.


Dobre firmy, mozesz smialo celowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Kazekwynalazek
Panowie pewny masteron e. Co polecacie ?
Najlepiej sprawdzone na sobie

NExium,Grintex,Ions
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazekwynalazek
A jeszcze pytabie co do bolda androchemu... Bo widziałem różne opinie na forum... pytanie do tych co to stosowali jest tam boldenon?


Dobry bold , leciałem bardzo długo tego i zadowolony byłem


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-06-21 06:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Kazekwynalazek
A jeszcze pytabie co do bolda androchemu... Bo widziałem różne opinie na forum... pytanie do tych co to stosowali jest tam boldenon?

Mi estro zbijał musiałem brac 1250g testa do 600bolda bez żadnego IA i estro było w górnych widelkach gdy dawalem tylko 750mg bolda to estro schodzilo do połowy i stawy , libido siadało i zostawiłem na 600 mg dla mnie nie warto chodź każdy jest inny nie jest powiedziane że tobie będzie zbijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ketchup123
Kazekwynalazek
A jeszcze pytabie co do bolda androchemu... Bo widziałem różne opinie na forum... pytanie do tych co to stosowali jest tam boldenon?

Mi estro zbijał musiałem brac 1250g testa do 600bolda bez żadnego IA i estro było w górnych widelkach gdy dawalem tylko 750mg bolda to estro schodzilo do połowy i stawy , libido siadało i zostawiłem na 600 mg dla mnie nie warto chodź każdy jest inny nie jest powiedziane że tobie będzie zbijac


Zbija nie zbija , temat wałkowany wielokrotnie . To czy zbije czy nie to sprawa indywidualna . Ja leciałem 1:1
900;900 i nic nie zbijalo . Jakiego bolda bym nie wziol .
Dodam ze nie stosuje żadnego ia . Nawet w czasie cyklu . E2 zawsze się trzyma na poziomie , Tylko przy mecie mam probl z e2 .


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-06-21 07:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
Oxa tura DNA/BM ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium