SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4078340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Gena oceniasz lepiej niz nexium???

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nexium 75 mg. Genamed 100mg liczac mg do mg to nexium jest 2x drozszy. Takze wybralbym genamed jednak. Bo wiem ze robi. Co nie zmienia faktu ze nexium jak bilem bdb tren. Teraz podopieczny odpala a po nim andro to bedzie porównanie jakies tez mial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Znowu moj mierny z matmy na maturze wychodzi

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5662
Siemano.
Panowie jakieś opinie o firmie Razak na dzień dzisiejszy?

Kiedyś firma na wysokim poziomie, a dzisiaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wlodek1986
Panowie jakie provi teraz sprawdzone i dobrze wychodzi? tylko shering ?


Andro i Bioniche maja dobre provirony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
crb88
Siemano.
Panowie jakieś opinie o firmie Razak na dzień dzisiejszy?

Kiedyś firma na wysokim poziomie, a dzisiaj?


To razak jeszcze istnieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3050
Andro drogo wychodzi a bionische nie moge dostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Panowie brał ktoś Mastera E z IONS? Jak z działaniem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16026 Napisanych postów 18023 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196293
Będziemy go badać to wtedy będzie wiadomo na 100% ale mi po tym masterze bardzo wybija estro więc obstawiam że w środku będzie też testosteron ale mam nadzieję że mastera też jest trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
wincol


lepsze to niż Prima bionisch w której nie ma primy a to lab który tak bardzo m.in. pimpujesz..
więc daruj sobie takie teksty bo wszyscy to wiedzą gdzie masz interes


Bo bioniche to dobry lab i srodki ktore bilem sa na wysokim poziomie. Prima mi wisi bo jej nigdy nie bede nawet bil. Nie widze sensu brania tego srodka.

Moze powiedz cos wiecej o tym interesie, chetnie sam sie dowiem bo na pewno masz cos ciekawego do powiedzenia. Wdze ze puki co to Ciebie bola opinie na temat Genamedu. To samo bylo jak napisalem ze w znajomy wyciskacz psioczyl na anavar z nexium. Rzucila sie na mnie cala szajka zaraz bedziesz mi przytaczal wypowiedzi sprzed 2-3 lat zeby tylko sie czegos czepnac?

Koncze ta niksoch lotow dyskusje poniewaz juz Raz to przerabialem i nie chce po raz kolejny. Opinie bede dalej wyrazal czy sie to Tobie podoba czy nie.

Co do mastera E to ogolnie w mojej opini srodek cienki choc uprzedzam ze bralem tylko 300mg week.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium