SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4064389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34886 Napisanych postów 89830 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940049
JurnyDziadek
lodzianin1
Aliorsfd2
lodzianin1
Jeśli jesteś zadowolony z labu to na nim zostań,pozostałe dwie pozycje też będą ok


Z Egzo jestem zadowolony dziala dobrze, ale tutaj dawka mixa to 250 a kusi ten T-400 DNA. A ten Vedipharma w sumie najdrozszy ktos cos bierze moze z tego co zapytalem?


T400 fajna sprawa ze względu na stężenie


Moj kolega to leci i bardzo chwali

JurnyDziadek
U mnie leci enan DNA, a to sa wyniki kolegi - leci T-400 DNA 2ml tygodniowo starszy ode mnie bo 43lata waga 109kg




Jeden z przykładów że DNA to dobry lab....


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-08 08:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pawel82
JurnyDziadek
lodzianin1
Aliorsfd2
lodzianin1
Jeśli jesteś zadowolony z labu to na nim zostań,pozostałe dwie pozycje też będą ok


Z Egzo jestem zadowolony dziala dobrze, ale tutaj dawka mixa to 250 a kusi ten T-400 DNA. A ten Vedipharma w sumie najdrozszy ktos cos bierze moze z tego co zapytalem?


T400 fajna sprawa ze względu na stężenie


Moj kolega to leci i bardzo chwali

JurnyDziadek
U mnie leci enan DNA, a to sa wyniki kolegi - leci T-400 DNA 2ml tygodniowo starszy ode mnie bo 43lata waga 109kg




Jeden z przykładów że DNA to dobry lab....



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-08 08:20:58



Aktualnie testuje mastera to za jakis czas sam się wypowiem o tym labie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Deczka DNA wersja 250 tez ok.mnie korci DHB ale poczekam az ktos znajdzie sposob na bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887107
marianzulek
Deczka DNA wersja 250 tez ok.mnie korci DHB ale poczekam az ktos znajdzie sposob na bol

Z Ciekawości masz już kogoś co bije DHB z DNA? Zastanawiała mnie właśnie kwestia bólu - może tutaj rozwiązali jakoś ten problem :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Saell
Mam obecnie dostęp do überpharma, PMP, Malay, Shree. Chodzi o testa E i trena E. Nie wiem w co celować, bo w chwili obecnej nie mam dojścia do labów które polecacie.


Bralem tylko Shree i zawsze dzialal ,reszta labow nie wystepuje w moim otoczeniu nie bilem nic .

zusiu11
Panowie jakie opinie na temat Dna Lab aktualnie? Dużo środków dil ma cała pulę i dobrze finansowo wychodzą, siedzą tam prawdziwe stężenia? I drugie pytanie jak gh somastrong aktualnie bije ktoś?


Bo tak faktycznie jest z tym DNA ze ma dobra cene no i opinie jak juz widac tez sa dobre . Przed kupnem turki dil mi proponowal DNA ale wzialem Bm ,ale oxa po turce bedzie wchodzila juz Dna i wyszlo mnie taniej . Zastanawiam sie co dalej z boldem i susta bo leci Egzogen ktory sprawdza sie ,ale DNA ciutke taniej wychodzi wiec zawsze na cos innego mozna przeznaczyc .
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ktos pisal na forum ze bral DHB i oddal koledze po jednej injekcji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
lasican1
marianzulek
Deczka DNA wersja 250 tez ok.mnie korci DHB ale poczekam az ktos znajdzie sposob na bol

Z Ciekawości masz już kogoś co bije DHB z DNA? Zastanawiała mnie właśnie kwestia bólu - może tutaj rozwiązali jakoś ten problem :-]



rozwiazanie chyba jest takie, wbijac mniej niz 1ml i mieszac z innym sokiem, przynajmniej tak leci moj ziomek miesza z dlugim masterem i testem, nie caly ml i solo jak ja glupi wbilem a pozniej tydzien wylem, tutaj wszystko opisalem dzien po dniu

https://www.sfd.pl/Dihydroboldenone_a_boldenon_ktos_cos_-t1186559.html 
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19396
Witam
lecial ktos moze ostatnio soki z Androchem
Tren-base
Nandro-base
Master-p
te nowe rozlania z datami 2021 itp.
jak z jakoscia trzyma caly czas poziom ?
bo np. Tren-base mialem w zeszlym roku z data do 2019 i byl czarny jak smola he he az sie osad zbieral chwilami w butli i smierdzial ostro ale to wiadomo ze bezestrowy to smierdzi
a teraz nowy wypust tez wali ostro zapachem ale olej jest bardziej kloarowny i jasniejszy
moze to kwestia tego ze jest teraz lepiej przefiltrowany czy jak ?
bo chyba wplywu na dzialanie nie ma zadnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34886 Napisanych postów 89830 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940049
alex79
Witam
lecial ktos moze ostatnio soki z Androchem
Tren-base
Nandro-base
Master-p
te nowe rozlania z datami 2021 itp.
jak z jakoscia trzyma caly czas poziom ?
bo np. Tren-base mialem w zeszlym roku z data do 2019 i byl czarny jak smola he he az sie osad zbieral chwilami w butli i smierdzial ostro ale to wiadomo ze bezestrowy to smierdzi
a teraz nowy wypust tez wali ostro zapachem ale olej jest bardziej kloarowny i jasniejszy
moze to kwestia tego ze jest teraz lepiej przefiltrowany czy jak ?
bo chyba wplywu na dzialanie nie ma zadnego ?


Kolor nie ma żadnego znaczenia...soki z Androchemu stare wypusty jak i te nowe bez zmian cały czas ten sam wysoki poziom...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bilem test base i nandro base z nowych wypustow i kozak robily. 75mg nandro+75mg testo jako pw wyrywalo z butów
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium