SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45806
Alchemia pro bodajze popularna w wlkp? Pamietam dlugie cienkie flakony.Kolega bil kiedys suste i npp to srednio byl zadowolony, wrocil do genamedu.Ale to bylo z 1.5r temu. Zapewne sa lepsze wypusty jak i gorsze.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Durion1
Przejrzałem 10 stron ale nie widzę wzmianki o Alchemia Pro a u mnie ta firma jest mocno popularna. Pytam głównie o testosterony bo brałem cypio i propę ale również o całokształt opinii o tej firmie. Pozdro



a robiles badania jakie wyniki po tesciach miales ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3622
Ja biłem Alchemie cypio i byłem bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W ori/fake alchemia często sie przewija i chwalona . Amg bodajże pisał , ze kosa . Jednak ręki nie dam czy to on , ale coś mi świta

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
testy w tej chwili trafic słabe to cięzka sprawa ,alchemia pro to jest stara alchemia ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16078 Napisanych postów 18051 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196407
Durion1
Przejrzałem 10 stron ale nie widzę wzmianki o Alchemia Pro a u mnie ta firma jest mocno popularna. Pytam głównie o testosterony bo brałem cypio i propę ale również o całokształt opinii o tej firmie. Pozdro

Alchemia pro bardzo dobra firma. Krótkiego mastera mają zaj**istego. Słyszałem że już pojawiły się podróbki dlatego wyszła następną alchemia (APM). Głowy nie dam ale w ori ten kolorowy pasek powinien być taki świecący jakby pomalowany jakimś nablyszczaczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16078 Napisanych postów 18051 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196407
lodzianin1
testy w tej chwili trafic słabe to cięzka sprawa ,alchemia pro to jest stara alchemia ??

Tak, nastepca Alchemia Pharma ale teraz już jest APM- Alchemia Pharma Max
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 59
Tak badania robiłem bo walczyłem ze zbijaniem estro ale sprawdzałem też co jakiś czas bo miałem uczucie jakby raz było lepiej a raz gorzej. Niestety zmieniałem dawki, później przechodziłem z propy na cypka, później zmieniałem lab bo się kontakt urwał tak więc ostatecznie nie mogę zweryfikować jakości. Moje badanie, robione na jakieś 12h po strzale propa 100mg.
Raz dostałem flakon bez naklejki i to już w ogóle dało mi do myślenia. I duży problem z syfami więc pomyślałem że może jakaś zanieczyszczona ta Alchemia.

Edit: dorzucam zdjęcie po badaniu na cypku. 50~ to propa a ten drugi wynik to cypio









Zmieniony przez - Durion1 w dniu 2019-04-26 21:41:56

Zmieniony przez - Durion1 w dniu 2019-04-26 21:42:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16078 Napisanych postów 18051 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196407
Ile pspotrzale cypio badales testa? Jakie dawki szły propa i cypio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
robertjudi
Jak testy z ions nadal git?


bardzo dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium