SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4019597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
marsaw801
Cypio w jaka firme celować na dzień dzisiejszy?


Akurat bije enana DNA, ale kolega cypa wlasnie a drugi ten mocniejszy T-400, wszyscy +40lat na metryce i jest moc.

Marian 87.
Alpha pharma jak teraz? Ktos mial stycznosc? Zrodlo holandia


2 lata temu testy bilem i w zeszlym roku tez, dzialala ta alpha co mialem ale strasznie bolaca byla, w poprzednich latach tego nie bylo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34616 Napisanych postów 89648 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938845
robertjudi
Panowie jak byście mieli podać Top 5 labów to jakie byście wymienili? Nie patrzymy na cenę i dostępność.

Ja ze swojego doświadczenia 4 najlepsze laby jakie biłem to Androchem , Nanda , Nexium i Kuwait....wszystkie środki działanie książkowe potwierdzone badaniami i zero jakiegokolwiek dyskomfortu po iniekcji....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34616 Napisanych postów 89648 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938845
kosta83
Panowie mam znowu dostęp do Ions, Nexium, Swiss. Masteron enan z tych labow, który będzie najlepszy? Tak, wiem, że wszystkie firmy dobre i będę zadowolony ale pytanie kieruje do tych którzy sprawdzali ten towar na własnej DOOPIE

Nexium i Swiss na pewno bardzo dobry master E akurat osobiście nie biłem ale znojomi lecieli i bardzo zachwalali...
Ions-a brak w moim otoczeniu więc i brak opinii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
robertjudi
Panowie jak byście mieli podać Top 5 labów to jakie byście wymienili? Nie patrzymy na cenę i dostępność.



BM, Bioniche, Bałkan, Malay, Platinium/Vedipharma - tutaj nie wiem więc stawiam na równo - bo Platinium TP leciałem a z Vedi tylko prima teraz leci. Reszta brane sporo tab/inj i wsio git.
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Czyli laby się powtarzają. Bioniche liczyć po normalnym stężeniu czy jak na etykiecie?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
robertjudi
Panowie jak byście mieli podać Top 5 labów to jakie byście wymienili? Nie patrzymy na cenę i dostępność.


1 ions bm
2 andro nexium
3 bioniche genamed.

6 masz ;p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21404 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869148
robertjudi
Panowie jak byście mieli podać Top 5 labów to jakie byście wymienili? Nie patrzymy na cenę i dostępność.

Nexium / Ions / Vertex / Androchem / Melia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3131
Ja do 5 nie dojade nawet glownie na 2 bazuje bioniche/bm, teraz kolejny raz lece na bm, po drodze wpadlo pare innych shree/alpha/balkan troche z wysp ale glownie trzymam sie tych 2 bo nie zawodza przez lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19392
Marian 87.
Alpha pharma jak teraz? Ktos mial stycznosc? Zrodlo holandia


Jak masz ori. co kody wchodza na ich stronie itp. to bedzie gitara grała
ja obecnie mam cypio z Alphy i eleganckie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
Firm jest od groma ,zależy do czego kto ma dojście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej