SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4078894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Przemek0601
Witam.
Który turinabol godny polecenia?

Malay Tiger
Vermodje
Genamed
Nexium



Wszystkie jedynie malay na końcu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Używał ktoś tomaxa o nazwie Zymoplex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lodzianin1
Aras84
ramirez112
jak hgh androchem ? mogą być pepki w środku czy pewniaczek ?


Na PL realia to wypada spoko, choc sa lepsze gh na rynku i mozna je wyrwac rowniez taniej.

przemko15
Panowie Antek biosira vs nexium?


Nexium


to daj przykład z ciekawości ?skoro hgh andro wyszło praktycznie 100% deklarowanej substancji i jej zawartości jak coś może wypaść lepiej ?


No jednak moze cos wypasc lepiej,
moze byc cos przesypane jak w przypadku GH Imperiala gdzie zawartosc jest wyzsza niz deklaruje etykieta,
lub jesli cos bedzie mialo identyczna zawartsosc a przy tym nizsza cene to rowniez wypadnie korzystniej i lepiej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 28 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 407
limafne
Używał ktoś tomaxa o nazwie Zymoplex?


ja podjadam akutalnie bo skonczyl mi sie zapas odebrany osobiscie z apteki i ten tamox zymoplex dziala bardzo dobrze nie widze roznicy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668587
Aras84
lodzianin1
Aras84
ramirez112
jak hgh androchem ? mogą być pepki w środku czy pewniaczek ?


Na PL realia to wypada spoko, choc sa lepsze gh na rynku i mozna je wyrwac rowniez taniej.

przemko15
Panowie Antek biosira vs nexium?


Nexium


to daj przykład z ciekawości ?skoro hgh andro wyszło praktycznie 100% deklarowanej substancji i jej zawartości jak coś może wypaść lepiej ?


No jednak moze cos wypasc lepiej,
moze byc cos przesypane jak w przypadku GH Imperiala gdzie zawartosc jest wyzsza niz deklaruje etykieta,
lub jesli cos bedzie mialo identyczna zawartsosc a przy tym nizsza cene to rowniez wypadnie korzystniej i lepiej.



Skoro jedno jest przesypane to inne będą nie dosypane hgh zamawia się również pod konkretną ilość do zrobienia ,każda firma która jest przesypana nie dosypana wypada słabo ,skoro chce wbijać testa 750 mgnto nie grama albo 500
Tak samo z innymi środkami weźmiesz np T4 i jak pisał tutaj jeszcze SP kolega ze jest mocno przesypane do przodu,jak chce brać 200 mcg to znaczy że nie chce 400 mcg
Koniec kropka,dobra firma ma to co deklaruje a nie jak się jej sypnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tyle ze to gh a nie srodki typu test czy t3. I 99 procent ludzi baaaaardzo ucieszy się z tego bonusu gh taoze takie gadanie. A co do tego niedosypania to sianie fermentu jest bo dowodow zero. rownie dobrze kazda moze byc przesypana. Co nie zmienoa faktu ze andro pokazalo klase ale jednak patrzac na koszty wybieram imperiala zdecydowanie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi

lodzianin1
Ma dobry wybór ,nie wiem tylko jak ten egzogen


Egzogen w mojej okolicy popularny jest ,wczesniej lecial prop teraz bije susta bold i to sa moje wyniki ostatnie

AdamKO84
Niecale 2mies na cyklu - wyniki 750mg susta i 600mg bold ,






dmq92
Ja tez bije teraz bioniche propa i mastera, ale przechodze na bm bo mi wpadlo w lapy

Tez wlasnie mysle nad tym dna, niektóre pozycje cenowo fajnie wygladaja.


Ja kurcze chcialem brac ture DNA ale ostatecznie kupilem Bm ,teraz wiem ze moglem nie przeplacac za Bm tylko brac tansze Dna bylem u dila 2 razy mowil mi to samo .
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Akurat bm ma bdb srodki wiec nie przeplaciles. kupe lat na rynku bez wiekszych wpadek z tego co wiem takze to tez wazne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1354 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105869
Panowie, w BM/Bioniche jest mix długiego teścia +długi master+ długi tren? wiem ze krótkie są a długie też sa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Rysiek01
Koledzy czy ktoś z Was bił BM lub Vedi Pharam: Test Enan, Tren Enan, Master E oraz Dekę? Mam do wyboru oba te laby i nie wiem, który lepszy. Dil twierdzi, że to bez różnicy, bo w środku i tak siedzi to samo, niby że ten sam producent. Czytałem parę opinii, że BM dyskomfort po strzale, o Vedi prawie nic nie znalazłem. Proszę o radę.


U mnie leci aktualnie takie combo, inj e2d, towar działa dyskomfortu brak. To o co dalej pytasz z Vedi/BM ludzie chwalą także śmiało.

1ml TC BM
2ml Prima Vedipharma
1ml Oxa inj

SięNiePoddawaj
Panowie, w BM/Bioniche jest mix długiego teścia +długi master+ długi tren? wiem ze krótkie są a długie też sa?


Bioniche ma Combo-Med mix dd+test, reszta to krótkie. Z Vedipharmy masz:

https://www.sfd.pl/Vedi_Pharma_India__temat_zbiorczy_-t1169728.html

+ Malay Tiger

DEBOTEST-400 (BOLD 150mg + NPP 100mg + CYP 100mg + PROP 50mg)
TESTOTREN-400 (DECA 150mg + ENAN 150mg + TREN ENAN 100mg)
TESTORIPPED-400 (ENAN 200mg + TREN ENAN 100mg + MASTERON ENAN 100mg)
5

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium