SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4071485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
T400 z Androchemu trzyma poziom
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28642
ziki2000
Helionus
lodzianin1
Jak ktoś leci wysokie dawki kilku środków to zawsze oszczędność na objętości dla mnie prosta sprawa


Przykład:
2,5 g testa week (standard 250mg/ml) to 10 ml oleju. T400 to 6,25. Policz x 4 miesiące to 60 ml mniej do wbicia. Noo mieć a nie mieć. Z resztą nawet cenowo wychodzi lepiej, a test to test dla mnie estr bez różnicy żadnej. Kwestia bolesności, ale jak lab dobry to też różnicy większej nie ma.


A kto z obecnych leci 2,5g testa :p


Połowa ludzi on, tylko nikt tego w prost nie powie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10180
Flakon tygodniowo. Niezły hardcore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
ziki2000
Psycho Dad
anabolikzaay
Soda Labolatories/Panax Pharma/European Pharma - opinie na temat tych trzech firm, któryś znacie?


Soda w nowej szacie zastępczej - stany zapalne, przynajmniej u mnie. Poza tym j/w, dwa pierwsze laby zachwalają.


Dziś wbiłem soda t400 i zero stanów zapalnych u mnie


Zapomniałem napisać - cypio. Choć akurat T400 Sody i w starej oprawie jak biłem, to mi noga puchła jak balon. Za to cypio już od kilku lat bezproblemowo wchodziło, a teraz w tej nowej szacie zastępczej, bez kartoników, po każdym strzale stan zapalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2008
OloNaplet
lodzianin1
OloNaplet
Jaki sprawdzony/przebadany test400 polecacie?


Z czego możesz wybierać?


Vertex/dna/Saturn/alphagen/elephant/global




Niecały miesiąc temu skończyłem mixa400 od Elephanta i wszystko bardzo ładnie działało. Zadowolony byłem z niego. Anapolon w tab z tego labu też działał jak trzeba.

Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dziś to już przesadziłem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2924 Napisanych postów 990 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13014
Miał Ktoś Imperiala tb500 bez naklejek, inne peptydy oklejone. Wersja to pudełko z 2 fiolkami: rozpuszczalnik + subst aktywna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
LDL
Czyli T-400 andro trzyma poziom tak?


Tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
Saturn ok. Jak jesteś początkującym to 400 trochę czuć, jak" wprawiony" to bezbolesny.
400 dna trafiło mi się zaniżone...chociaż niektóre wypusty bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 258
Czesc , piszę z zapytaniem która metka będzie lepsza ta od baltic pharmaceuticals czy od alphagen pharmaceuticals
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium