SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4081449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Odnośnie HCG rozm tutaj - https://www.sfd.pl/APTEKA_INFO__saa_w_PL_/_EU_/_WORLD-t949409-s436.html 
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Odnośnie hcg/ugl to nie ma tragedii jest dobrze bym powiedział, kolejny lab wprowadza swoje hcg kolejne nowe laby od razu mają go w ofercie 2/2,5/5k. Problemy farm z surowcem wynikają ze skomplikowanych i tak juz przed świrusem procedur, a teraz to już w ogóle droga przez męke.. poza tym Chiny ciągle walczą o światową dominacje w każdej dziedzinie także sztucznie pompują problemy aby uzależniać bardziej od siebie i to za większe €/$ jeszcze.
8

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10181
A jakie to labo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3403
Medical Pharma cypionat 5x2ml ampułki.
Kojarzy ktoś taka firmę?

Oxybol androchem (anapolon) - dziala nowa szata w takim czarnym opakowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Dziwne bo ja kupuję Pregnyl 5000iu z MSD w aptece, co prawda to apteka przykliniczna i znajoma załatwia mi recki i jak narazie z dostępnością w tej aptece nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11561
Gucio547
Dziwne bo ja kupuję Pregnyl 5000iu z MSD w aptece, co prawda to apteka przykliniczna i znajoma załatwia mi recki i jak narazie z dostępnością w tej aptece nie ma problemu


Kupujesz to co jest już na wyprzedaży w magazynach, ale stricte nowych dostaw nie ma.
Ja też się obkupiłem w aptece, znalazłem taką gdzie było po 49zł za sztukę Pregnylu z uwagi na ostatni miesiąc ważności produktu.
Uzyskałem informację od farmaceuty, że spokojnie będzie jeszcze działające jakiś czas po upływie terminu ważności, ale mają takie przepisy, że niesprzedany produkt i tak będzie musiał trafić do utylizacji.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Możliwe, ja też zrobiłem zapasy, bo wszędzie bębnią że Pregnylu już nie będzie w aptekach, zresztą nigdzie nie ma, muszę zasówać 50km do tej apteki ale ostatnio brałem i mieli na stanie bez problemowo, ale przyznaję Ci rację to na pewno resztki magazynowe bo inne apteki tego już dawno nie mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Kraje pomiędzy sobą przerzucają leki, formalnie jest to zabronione (listy antywywozowe itp..) ale rzeczywistość jest inna - tam gdzie wiecej zapłacą tam lek trafi poprzez dobrze zorganizowaną sieć powiązań nazwijmy to tak delikatnie. Taki przykład, lek krwiotwórczy który w PL kosztuje ~1,5k/€ za oceanem kraj za to samo op płaci 10k/$ żeby zabezpieczyć swój rynek/pacjentów. Co robi producent/pośrednik, oczywista oczywistość gdzie lek poleci.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1016
Ok ja mam pregnyl od deala w ofercie także bezpośrednio z apteki tego nie biorę ale mysle ze działa jak powinno czy to jest under?

Jakieś opinie na temat saa z nexus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 666 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Jak deal miał faktycznie aptekę z zapasu i zapłaciłeś sporo więcej niż w aptece to nie masz żadnej gwarancji że to będzie działać. Jakąś mala szansa jest.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium