SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4020660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9521
Ćwiczę Bo Lubię
Psycho Dad
W przypadku tego labu bym powiedział, że obojętne co tam wydrukują, bo w każdych tabsach ten sam skład


Plotki czy na prawdę była jakaś wtopą ostatnio?
Pytam bo brałem ich towar trzy lata temu i działało


Pytałem kiedyś moderatora czyli naganiacza Euro P o ich primo i odpowiedział żeby skupił się na podstawach bo sam nie był pewny czy ich primo ma to co trzeba .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
PanLana
Frag 176 warto,dziala to? Jak tak to jakiej firmy?


Actiza, Imperial
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 646 Napisanych postów 1581 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26318
Egon33
Ćwiczę Bo Lubię
Psycho Dad
W przypadku tego labu bym powiedział, że obojętne co tam wydrukują, bo w każdych tabsach ten sam skład


Plotki czy na prawdę była jakaś wtopą ostatnio?
Pytam bo brałem ich towar trzy lata temu i działało


Pytałem kiedyś moderatora czyli naganiacza Euro P o ich primo i odpowiedział żeby skupił się na podstawach bo sam nie był pewny czy ich primo ma to co trzeba .
Przynajmniej uczciwy chłop. Haha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za informacje.
W sumie ma to sens bo jeden z "naginaczy" ma teraz własny sklep a w ofercie i tak sprzedaje towar konkurencji XD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
cypio Golden Labs stosował ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19273 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158549
Miałem jedynie propa i suste i były ok

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4139
paka od zwierzaka ktoś coś wie?
sprawdzone?
dużo osób teraz reklamuje
produkty min the muscle factory, pharmalab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 871 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103749
Ostatnio było badane i w teściu enanie wyszło 68 z deklarowanych 300mg. Nie oceniam wiarygodności...

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
vanmarko
Witam
Poleci mi ktoś jakie laby brać? iorę teścia enan i hcg tylko i semex ale moje źródełko uschło.
Będę wdzięczny też za wiadomość prywatną skąd dokładnie. Poczytałem paręnaście stron w tym wątk, mniej więcej wiem jakich łabow unikać


Testa to masz duży wybór firm
HCG / symex masz np actiza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 646 Napisanych postów 1581 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26318
Mahler
Ostatnio było badane i w teściu enanie wyszło 68 z deklarowanych 300mg. Nie oceniam wiarygodności...
pokaż to badanie acha i do tego podpis i pieczątkę osoby wykonującej to badanie oraz twlefon do laboratorium. Każdy tylko widział słyszał...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej