SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4078003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Dokładnie
Ja ovitrele dawałem na dwa razy a wiec nie było problemu z podziałka ,ale gorzej jak ktoś chce to rozbić na 5-10 strzałów
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Z hcg obecnie leciała apteka ,teraz squiba i później przechodzę na imperial
W miedzy czasie leciał Panax i ogólnie jaja się nie kurczą a wiec chyba Ok :D
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7587
colin2000
wiaku1
ziki2000
Apteka zawsze lepsza
U mnie na odbloku ovitrele sprawdziło się ale koszt większy


Czyli nie ma różnicy w działaniu gonadotropinum chorionicuma a choriogonadotropinum alfa?
chodzi Ci zapewne pregnyl 5000 vs ovitrelle 6500. Obydwa są jednakowej jakości. Jeżeli masz dostęp do apteczneo pregnylu to celuj w niego z jednej prostej przyczyny. W Pregnylu masz proszek do sporządzenia dajesz 1ml lub 2ml wody i sobie odmierzasz. Natomiast w ovitrelle 6500 j. masz już roztwór gotowy w str,ykawce mało tego jest rozrobiony przez producenta 0,5ml wody. Lipa totalna na strzykawce brak podziałek.
Przyczyną takiej sytuacji jest , ze producent ovitrelle przeznaczył tylko i wyłącznie do jednorazowego wstrzyknięcia s.c. przez kobiety.

Jeżeli masz dostęp tylko undera celuj 1. Androchem 5000, imperial 5000.



Ampułko strzykawek można przelać do fiolki, rozrobić z wodą bakteriostatyczną i podawać insulinówka zadaną porcje.
1

Maxim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 665 Napisanych postów 1604 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26505
Też tak robiłem jednak wiadomo za dużo pi***, ale jak najbardziej można przelać na isulinowke i dociągnąć 1ml wody czy nawet zostawić te 0,5 ml.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28652
Dugii2
wiaku1
Arkus P
Dugii2
celebi2000
wiaku1
test prop i enan z ENDOGENIC ?


Kiedyś git teraz dostałem tak słaby sort ,że nie warto każda ampułka po 1,7 ml zamiast 2ml a gumka tak słaba ,że co chwile coś mi wpadało z niej do ampułki i leciała do wywalenia



Tak samo oszukują na skokach sepah w ampulkach
0.7 max 0.8 Deca npp cypionat susta wszędzie nalane po 0.7 to stężenie niższe o 20 -25 procent


Też już tego gówna nie tknę ze 20op testovis każde jak jedno 0,7-0,8 w amp


A stężenia? I ból po iniekcji?



Sterzenia to już według etykiety 1ml a dają 0.7 to już masz 25 procent niżej a ile jest całkowicie trzeba by było zbadać a towar nie boli jeżeli oto chodzi


Ale to mniej środka a nie mniejsze stężenie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 419 Napisanych postów 1063 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22658
Helionus
Dugii2
wiaku1
Arkus P
Dugii2
celebi2000
wiaku1
test prop i enan z ENDOGENIC ?


Kiedyś git teraz dostałem tak słaby sort ,że nie warto każda ampułka po 1,7 ml zamiast 2ml a gumka tak słaba ,że co chwile coś mi wpadało z niej do ampułki i leciała do wywalenia



Tak samo oszukują na skokach sepah w ampulkach
0.7 max 0.8 Deca npp cypionat susta wszędzie nalane po 0.7 to stężenie niższe o 20 -25 procent


Też już tego gówna nie tknę ze 20op testovis każde jak jedno 0,7-0,8 w amp


A stężenia? I ból po iniekcji?



Sterzenia to już według etykiety 1ml a dają 0.7 to już masz 25 procent niżej a ile jest całkowicie trzeba by było zbadać a towar nie boli jeżeli oto chodzi


Ale to mniej środka a nie mniejsze stężenie


A co jest na opakowaniu. Napisane 1 ml. 250 mg. Więc tyle powino być nalane.

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94314 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Długi nie możecie się zgadać
Tak skoro jest mniej nalane to jest mniej nalane i na tym zostałeś oszukany
Ale stężenie to inna sprawa jeśli jest (zakładając że jest ) deklarowane 250mg/ml to bedzie 250mg/ml bez roznicy czy ktoś naleje 0.7 czy 1 ml czy 1.5 ml a ile naciągniesz to już twoja sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402338
Co za różnica czy będzie mniejsze steżenie czy będzie mniej nalane skoro sprowadza się to i tak do jednego. Zostaliśmy oszukani i dostajemy mniej substancji czynnej w taki czy inny sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
A taki modzelewski reklamuje jak pamietam ta firmę bo chyba nawet dawał kod na zniżki
Myślałem nad ich hgh dla siebie ale chyba wstrzymam się

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5380 Napisanych postów 15400 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388179
ziki2000
A taki modzelewski reklamuje jak pamietam ta firmę bo chyba nawet dawał kod na zniżki
Myślałem nad ich hgh dla siebie ale chyba wstrzymam się


ze te ceny co oni maja na stronce, nawet ze znizka tych wszystkich "atletow" to cena jest zaporowa i chyba trzeba byc zdesperowanym, zeby tyle placic i to za nie dolany towar
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium