SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Do morose, provi z bayera ostatnio próbowałem i kibel, próbowałem dawki naprawdę wysokie i nic zero odczuć
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388214
ten caly bayer to byl lab kibel juz z 4-5 lat temu minimum ( przyjamniej u mnie ) provi, ktore nigdy nie dzialalo brazyle u mnie bily propa kolo 2018 to po butli i szocie e2d test w srodku normy to byla juz wtedy loteria, zeby brac ten lab a ze to jeszcze smiga? i ze to w ogole ludzie kupuja? ja nigdy nie slyszalem dobrych opinii o bayerze, oni cos tam blysneli na rynku i zaczeli kujawski lac do amp i tynk z sufitu do tabsow, tak samo jak titan, jak ktos pamieta, na poczatku robil robote i kosztowal taniej jak konkurencja, nagle j** i chwila moment sie zawineli a to dalej sie ciagnie


kupowac takie suple to odrazu mozesz sobie dokupic hcg pregnyl greka i dorzucic anastazole teva, jak bys mial wyj**ane estro wszystko bedzie robic jak ta lala
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Za tego bayera nie dał bym nawet grosza ale kumpel mi dał to spróbowałem z ciekawości ale spodziewałem się tego że to szit, tylko dziwne że w ch**...tego lata i ludzie to kupują, myślą że to apteka


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-08-08 00:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
lordknaga
ten caly bayer to byl lab kibel juz z 4-5 lat temu minimum ( przyjamniej u mnie ) provi, ktore nigdy nie dzialalo brazyle u mnie bily propa kolo 2018 to po butli i szocie e2d test w srodku normy to byla juz wtedy loteria, zeby brac ten lab a ze to jeszcze smiga? i ze to w ogole ludzie kupuja? ja nigdy nie slyszalem dobrych opinii o bayerze, oni cos tam blysneli na rynku i zaczeli kujawski lac do amp i tynk z sufitu do tabsow, tak samo jak titan, jak ktos pamieta, na poczatku robil robote i kosztowal taniej jak konkurencja, nagle j** i chwila moment sie zawineli a to dalej sie ciagnie


kupowac takie suple to odrazu mozesz sobie dokupic hcg pregnyl greka i dorzucic anastazole teva, jak bys mial wyj**ane estro wszystko bedzie robic jak ta lala


Z tym titanem to akurat dosyc dziwna akcja. Pamietam jak goscie to bili jak to weszlo to chwalili strasznie mowilo sie ze najlepszy eksluzywny lab i klepalo a co najciekawsze mieli takie rzeczy, ktorych teraz nawet prawie nikt nie ma np. Metribolon tabs czy przerozne skomplikowane estry. Pozniej cos sie odwalilo i lali chyba kujawski albo duzo zanizone stezenie. Nie wiem po co to zrobili taki troche exit scam. Albo sie dorobili i wychodzili z biznesu albo paly ich juz zaczely zawijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Nie wrzucamy tutaj zdjec !!!

Andro juz sie wycofało z hcg 10.000 jm jest już tylko 5000 jm i jest tyle ile deklarowane
Jak ktoś nie chce ug zawsze jest apteka
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1354 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105882
Przestań siać ferment i powielać, bo andro już puściło inne hcg 5000, a Ty dalej tylko co usłyszysz to powielasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Lodzianin pisał że już chyba nawet sa badnia tej nowerj wersji hcg

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Widziałem dwa badania (prywatne osoby) jest ok sam we wrześniu przybije bo właśnie poszedł ostatni pregnyl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Gucio547
Za tego bayera nie dał bym nawet grosza ale kumpel mi dał to spróbowałem z ciekawości ale spodziewałem się tego że to szit, tylko dziwne że w ch**...tego lata i ludzie to kupują, myślą że to apteka



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-08-08 00:15:01


Oczywiście że zdawałem sobie sprawę że ten "Bayer" to nie apteka, jednak miałem nadzieję ze może będzie w środku to co powinno być czyli Masterolon. Ale po tych opiniach które przeczytałem odpuszczę sobie. Kiedyś był jeszcze Provi Malaya (provinox) który stosowałem oraz Shering, a także Swiss Remedies, no ale obecnie nie moge dostać. Problem z provironem jest taki, ze nie bierze sie go samego ale jako dodatek do cyklu, dlatego cięzko wyczuć przynajmniej na samym początku czy działa czy nie działa. Badania krwi wykazują podwyższone wartości, jednak ciężko określic czy to działanie provi czy inne środki które są stosowane równolegle. Mnie osobiście provi powodował lekkie podwyższenie ciśnienia i miałem wrażenie lepszego libido, chociaż to tez nie jest miarodajne bo na cyklu przeważnie libido było co najmniej zadowalające. Cóż... będę musiał poszukać innego źródła, co prawda w zastępstwie provironu stosowałem w małych dawkach masteron który działa inaczej ale też tak jak proviron wiąże SHBG oraz działa lekko antyestrogenowo. Jeżeli ktoś może polecić dobry proviron to poproszę o sugestię.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/Odpowiedz?tid=1185335 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
Poszukaj np.z Actizy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium