SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Mieszane u wuja Henia %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10147
Panowie, metka i antek skąd najlepiej? Mam metkę dose, która wg mnie nie działa. Do wyboru mam jeszcze androchem, dna, vertex i sepah?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Najpewniejsze to: androchem, dna i vertex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
TheGlenlivet
Panowie, metka i antek skąd najlepiej? Mam metkę dose, która wg mnie nie działa. Do wyboru mam jeszcze androchem, dna, vertex i sepah?


J/w. Andro lub vertex bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
TheGlenlivet
Panowie, metka i antek skąd najlepiej? Mam metkę dose, która wg mnie nie działa. Do wyboru mam jeszcze androchem, dna, vertex i sepah?


Meta co nie działa No to grubo
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Ja tu tylko przypomnę, że Androchem, Vertex, Ions też kiedyś były takimi świeżo wyrosnietymi grzybkami po deszczu. Dziwi mnie takie anty nastawienie. Wg Was najlepiej jakby były 3 laby zero konkurencji i test po 200 zł to by było spoko. Przeraża mnie czasem co czytam, bo może pisanie głupot na forum nie ma znaczenia, ale jak sobie pomyślę, że macie prawa wyborcze i takie myślenie to jest masakra. Nikt nikomu nie szkodzi, niech będzie i 1000 labow, rynek sam zweryfikuje to które zostaną a które nie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388219
TheGlenlivet
Panowie, metka i antek skąd najlepiej? Mam metkę dose, która wg mnie nie działa. Do wyboru mam jeszcze androchem, dna, vertex i sepah?



czyli masz wala dose mety? ja mialem dose kilka razy przez lata, i nigdy w sumie nic nie bylo jakies lewe... nie zdarzylo mi sie zeby srodek, ktory jest wart 2 paczki szlugow, nie dzialal w ogole? bierzesz iles tam mg ed i co? placebo, ze jak tiktaki? nic na wadze, nic wody nie naciagnales ? przez ile dni i ile tej mety juz jedziesz? z czyms ja laczysz, czy ogolem pierwszy kontakt z saa?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10147
Nie wiem. Zjadłem już 160 kapsułek, po 4 dziennie (czyli 40mg dziennie) i nic. Jestem na trenie, suście i boldzie, ładnie progresowałem do tej pory, więc postanowiłem dodać metę na kilka tygodni (najbardziej zależało mi na sile), a tutaj wszystko stanęło w miejscu. Pamiętam jak 15 lat temu wcinałem metanabol z jelfy (tabletki po 5mg). Wtedy już 20-25mg porobiło mnie niemiłosiernie. Może trzeba brać pod uwagę zaniżanie stężenia i zwiększyć dawkę do 60-80mg? No nic, kupię vertexa, jak polecacie, i wtedy zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388219
dla mnie to i tak juz (nie znam dawek) srogie kombo bez tej mety jest. ja bym nie bral pod uwage zanizonego stezenia, skoro piszesz ze nic nie robi, tylko wywalil to do kosza i wzial wlasnie inny brand. ja sam pierwszy w zyciu cykl robilem na jelfie bez diety i 30mg ed spuchlem spokojnie z 10+ kg a moze nawet ponad 15 nie zarlem slodyczy itd, na tamte czasy poprostu jadlem duzo + duzo ryzu i kury no i poszlo 200 tabs na to czyli kolo 2mscy + trening ed a dzien bez silki to dzien stracony - takie swietne podjescie do zycia mialem . raz tez mialem wyj**ke nexiuma oxy to robilem cos ala rekomp, to myslalem ze oxa wiec bralem bodajze 60mg ed i w niecaly tydzien napuchlem jak balon z 5-6kg do tego mialem odrazu ulanie mordy a zarlem czysto i bylem na lekkim deficycie. wiec jak opierniczyles 160 tabsow i to bylo 40mg ed, to juz prawie poltora miesiaca i 0 dzialania? to rzeczywiscie musi byc tynk ze sufitu...



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 6/18/2022 3:45:29 PM

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 6/18/2022 3:46:20 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364344 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668845
TheGlenlivet
Panowie, metka i antek skąd najlepiej? Mam metkę dose, która wg mnie nie działa. Do wyboru mam jeszcze androchem, dna, vertex i sepah?


nie wydaje mi sie dose solidny lab a metka to już ogólnie najtanszy srodek
przy twojej bombie szukał bym gdzie indziej przyczyn bo lecisz grubo i być moze na tą chwile to już max bez dodania np slinu itd do cyklu nie bedziesz progresował

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium