SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Smero30
lodzianin1
Szczypior_skc
Jaka oxa obecnie najbardziej polecana?


Do czego masz dostęp??
U nas dziewczyny wcinają andro
Trochę uszczypliwy komentarz haha




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-04-19 08:49:59

uszczypliwy?Co Ty piszesz?
Tzn ze jak dziewczyny wcinają to jest dobra oxa a nie podsypana czymś innym typu meta albo wino bo dziewczyny szybko by ,,wyczuły,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 527
Panowie Tura z Maximus i tesc z Egzo Gen Pharma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Panowie , jestem 2 tyg na krótkim estrze ale nie mam pewności czy aby na pewno wbijam coś co działa, chciałbym jutro zrobić badania aby mieć pewność że nie wbijam oleju, jakie badania zrobić ? Wystarczy testosteron wolny albo całkowity i estradiol plus prolaktyna czy coś jeszcze ?

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
jaaaaa85
Smero30
lodzianin1
Szczypior_skc
Jaka oxa obecnie najbardziej polecana?


Do czego masz dostęp??
U nas dziewczyny wcinają andro
Trochę uszczypliwy komentarz haha





Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-04-19 08:49:59

uszczypliwy?Co Ty piszesz?
Tzn ze jak dziewczyny wcinają to jest dobra oxa a nie podsypana czymś innym typu meta albo wino bo dziewczyny szybko by ,,wyczuły,,


dokładnie , bo chłop 130 kg co wrzuca 30 mg oxy co ma o niej napisać?
ja zawsze bede powtarzał dla osoby już zaawansowanej w saa ( mężczyzna) ten środek jest mega nie opłacalny pod wieloma względami
i wg starych wpisów że jest "mało inwazyjny" jest totalnie na odwrót
normlana 17 która ma sporo skutków ubocznych
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Jamian
Panowie , jestem 2 tyg na krótkim estrze ale nie mam pewności czy aby na pewno wbijam coś co działa, chciałbym jutro zrobić badania aby mieć pewność że nie wbijam oleju, jakie badania zrobić ? Wystarczy testosteron wolny albo całkowity i estradiol plus prolaktyna czy coś jeszcze ?
wystarczy całkowity,dzis wieczorem lotka a rano badanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
kristg
Panowie Tura z Maximus i tesc z Egzo Gen Pharma?
Paru chłopaków z siłki leci na Egzo Genie jeśli chodzi o podstawy i sobie chwalą, widać że rosną.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470103
Egzo omijalbym szerokim łukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian 87.
Egzo omijalbym szerokim łukiem

Dlaczego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470103
Bo wiem kto za tym stał/stoji
I widziałem badania większości środków
Nic nie trzymało etykiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 724
Panowie ktory lab? Obecnie biore z boom'a jestem od nich na enanie i masteronie, myślałem żeby dołożyć npp od nich, polecany jest jeszcze gorillaz, poleci ktoś sprawdzony lab?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium