SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4066092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29228
Takashi21
Interesuje mnie tren, boldenon i deka do wyboru mam wellone,nexium i vertex.kierowac się tylko cena?

osobiście wziąłbym zdecydowanie nexium

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29228
gwizdek902
Letrozole z androchemu ktoś podjadał?

andro to pierszy kierunek jak mam chwilowy problem z apteką
2

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
skyboom
Takashi21
Interesuje mnie tren, boldenon i deka do wyboru mam wellone,nexium i vertex.kierowac się tylko cena?

osobiście wziąłbym zdecydowanie nexium


To jest wszystko to samo
Bez różnicy klepie bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite
skyboom
Takashi21
Interesuje mnie tren, boldenon i deka do wyboru mam wellone,nexium i vertex.kierowac się tylko cena?

osobiście wziąłbym zdecydowanie nexium


To jest wszystko to samo
Bez różnicy klepie bardzo dobrze

nexium ma zolty nosnik vertex przezroczysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5375 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388043
jemu chodzilo nie o kolor oleju ale z jakiego gara to jest rozlewane

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
skyboom
Takashi21
Interesuje mnie tren, boldenon i deka do wyboru mam wellone,nexium i vertex.kierowac się tylko cena?

osobiście wziąłbym zdecydowanie nexium


Wellona najkorzystniej cenowo wychodzi, kilka pozycji biłem i działa bardzo dobrze. Nexium i Vertex ostatnio po nie najczęsciej sięgam. Więc raczej bez większego znaczenia co wybierzesz.

gwizdek902
Letrozole z androchemu ktoś podjadał?


Jadłem andro i actize, oba ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Takashi21
Interesuje mnie tren, boldenon i deka do wyboru mam wellone,nexium i vertex.kierowac się tylko cena?


Wszystkie dobre , kwestia czy wolisz butle czy amp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29251 Napisanych postów 62756 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901794
Blackers
w co celowac core labs czy dna?




Zmieniony przez - Blackers w dniu 2020-10-14 22:30:56


Na DNA by postawił.

Cial andro rewelacja.


Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2020-10-15 00:32:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
NPP Core DNA bite dla mnie ten sam dobry poziom zadnej roznicy nie zauwazylem dlatego z pewnoscia beda bite te 2 laby jeszcze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
Muad"Dib
No to mam pytanie, najlepszy teść ostatnie czasy? Długi i krótki? Na ostatni rok może dwa. Wiem, że tego nie ,, czuć,, i częstotliwość i dawka, ale takie wasze odczucie subiektywne. Wchodzisz na bombę, albo zaczynasz bić, i czujesz że jest zmiana...wiecie o co mi chodzi. Wiesz że walisz dobry sort. Muszę taki zakup na prawie dwa lata zrobić, utnie mi się market. Dwa albo trzy laby konkret!? Poza Nexium i Wellona P., chciałem coś innego spróbować.


U mnie ostatnio Phd 125 i Dna 150 glownie leci.
Inne ze slyszenia ale mowie za siebie co bije i dziala z propa.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium