SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4071441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
ja tez lamie zawsze przez jakis recznik a nexium ma nowy olej? ostatni raz jak bralem, to test e czy c normalnie wszystko si a prop to makabra byla, mega dyskomfort po kazdym szocie mialem...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jestem w stanie uwierzyc w ten nowy olej w nexium, bo stanowczo porownujac do wczesniejszych wypustow olej jest jakby gestszy, od razu widac roznice, jak sie naciaga do pompki, golym okiem widac, ze cos jest inaczej.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ja mam taki nożyk do ampułek. Kupiłem dawano temu w aptece.

Tu tez ktoś pokazywał
https://www.sfd.pl/Otwieranie_ampułek_proste_i_skuteczne_!!!-t242429-s8.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no to takie cos do Ions'owskich amp byloby spoko, bo to jest jakies nieporozumienie z lamaniem ich.
a recznik czy chociazby jakis papier toaletowy do lamania amp to obowiazek, no chyba, ze ktos jeszcze nie zlamal ampy w palcach to nie wie, ze to obowiazek
3

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Oj lata temu biłam Propa z ruskiej apteki. FARMAK
Takie ampułki rakietki nie wiem czy ktoś pamięta. Ile szkła z palców musiałem wyciągać o Boże. I ile towaru zmarnowałem.
I wtedy właśnie znajomy weterynarz polecił mi ten nożyk.
Świat się zmienił na lepsze od razu haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
diablo1
sfdpowersfd
krotki masteron - Ions czy Vertex?


Stosowałem ionsa i mogę polecić a Vertex tez tu ma dobre opinie.

Co do menta z nexium to wypowiem się później bo tydzień uważam że za mało. Ale firma ma dobre opinie a menta tez już ktoś chwalił więc trochę pochopnie wyciągasz wnioski. Sam próbowałeś czy po propie bałeś się podejść pod coś mocniejszego bo już cała garderobę musiałeś zmieniać? Ale jak ktoś mówi ze od pierwszego strzala widzi zmiany albo po tyg trenu wyrywa go z kapci to dla mnie takie opinie nic nie znaczą. To nie jakas magia ze po kilku strzałach nie mieścisz się do windy. Środki maja swoje okresy półtrwania, krótkie, długie łańcuchy i chwili potrzeba aby srodek się wkręcił.




Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2020-06-11 15:45:38

Zmieniony przez - diablo1 w dniu 2020-06-11 15:46:08



Dlugo sie rozkreca? Przeciez to jest acetat, to wchodzi od razu to nie boldek ani deca ze sie tygodniami rozkreca, a wahania stezenia juz odczuwasz przy biciu eod. Przykladowo w pon jak walniesz to juz we wtorek pod wieczor czujesz ze schodzi. Ja tez kiedys sie chcialem przekonac czy tzw. Firmy "atom" i genamed sa dobre, bo na forach z tym jechali a dil szedl w zaparte ze by sobie dal reke uciac ze jest dobre. Akurat mialem to za darmo I przybilem cala flaszke trena ace atoma, a nastepnie cala genamedu (oczywiscie nie cala na raz ) ... Zero jakiegokolwiek efektu. Nastepnie dla porownania przybilem sobie jedna ampe trena ace ze shree... Nastepnie to co sie w nocy dzialo to pewnie kazdy kto bil oryginalnego trena ace sie domysla w kazdym razie do trena bez jakiegos silnego leku na nadcisnienie pod reka juz nie podchodze

A teraz sprawdz sobie jakie jest ratio anaboliczne/androgeniczne menta w porownaniu do trena i innych srodkow. Wiec jezeli mowisz ze po tygodniu brania menta nie widzisz nic to polecam wylac towar do zlewu bo prawdopodobnie bijesz olej winogronowy no chyba ze masz diete typu ze po treningu wcinasz bulke z serkiem wiejskim, to wtedy rozumiem brak efektow
Albo po prostu nie dla Ciebie srodek. Niektorzy maja zaj**iste efekty po anapolonie a u mnie jedyne co to podnosi cisnienie i watrobe rozp*****la
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 107
sHarkYy
HummerShot
Siemanko,
jest ktoś kto korzysta z produktów „firmy” GLOBAL?

Global to latał kilka/kilkanaście lat wstecz, chyba że jakaś reaktywacja?


No właśnie tak czytałem, że jakiś czas już minęło, ale teraz pojawił się znowu i znajomy mi zorganizował. Ktoś się już spotkał z aktualną wersją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
prz1993
Martin9999
prz1993
Od nigdy. Widzisz że konto nowe, przyszedł popyerdolić głupoty. Nexium klasa cały czas.


Chlopaku, akurat konto mialem tu od poczatku istnienia forum, jak tobie jeszcze mama nie podlaczyla neostrady :)
Tylko tak wyszlo ze akurat nie mam dostepu do starego konta.

To juz nie mozna miec swojego zdania na temat srodkow? Dla mnie jak ktos bije menta i mowi ze po tygodniu nic nie czuje to ewidentnie ma wyj**ke. To tak jak bys nie czul trena acetatu :)

Mało to ma do rzeczy, kiedy mi mama neostrade podłączyła. Za to to, że Ty dalej jestes anonimowym trollem i kazdy leje na to co piszesz, już tak


To juz trzeba sie podpisywac imieniem i nazwiskiem zeby napisac opinie w dziale doping?

Czesc jestem Marian Kowalski z warszawy ul wojska polskiego 20/2 i biore koksy zeby wyrywac dupeczki na baletach

Dla mnie jak ktos sie tym nie zajmuje zawodowo i ujawnia swoje dane publicznie w necie to jest po prostu glupi


Zmieniony przez - Martin9999 w dniu 2020-06-11 20:50:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
Jak ktoś menta po tyg.nie czuje to bije lipa, ale jak.Ty po antku efektów nie masz A inna mają bardzo dobre to już wszystko ok jest? Ciekawe teorie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15977 Napisanych postów 17994 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196114
Przez ostatni prawie rok bilem cypio Nexium i zero bólu, wchodzi pięknie. Teraz mam odłożone parę butli primy właśnie z tym grawerem na butli i nawet mnie nie straszcie że boli...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium