SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29391 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
U mnie jeden znajomy też chwalił oxe dna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
themrm
A T3 bardziej legitne Uni czy Tiromel ?


masz w dziale ze zdjeciami w temacie Orginał/fake kilka stron wstecz tiromel z wynikami
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Tiro bo uni 90% to lipa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7487
Panowie a jak dzisiaj wyglądają środki:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
a w przezroczystych vialach i w niebieskich i w amp. i z czerwonymi kapslami i z białymi i żółte i niebieskie tez są a tak jaśniej to o co pytasz
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7487
Panowie szybkoe pytanie jak dzisiaj wyglądają n/w środki ?:
- Pregnyl 5000IU - MSD
- Testosterone Enanthate - Euro Pharmacies
- Clomiphene citrate - Anfarm
- Anastrozole - Teva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
1.Pregnyl nr 1 jak masz apteke
2.Testosteron Enanthate z Euro nie brałem opini dużo z przewagą że są lepsze firmy, jednak Euro już jakiś czas na rynku i stawiam że testosteron działa tak jak powinien
3.Pewnie OK
4.Anastrazole OK
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11174
Hgh somatropin 200 medicare pharma jest ok? Druga sprawa Npp z oxygen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19398
themrm
Mam clena bałkana, działa widać, że to clen, bo lekko trzęsie łapkami, występuje większa potliwość, bardzo fajna stymulacja podoba mi się to, ale do jasnej cholery, to jest chyba 5 dzien stosowania, wczoraj wleciało 240, dzisiaj 320 zawsze zapijane kawką z rana, przecież po takiej ilości powinienem latać roztrzepany jak mixer,
pudełeczko bez skrecz kodu.
To już sam nie wiem w co celować, i myślę, czy by nie spróbować tego słynnego malaja xD


No to może masz Clena z Balkana wyj**ke....z zanizonym sterzeniem bo Balkan zawsze mial zaj**iste orale czy to w starej szacie jeszcze czy obecnie w nowej..przy takiej dawce co piszesz 240/320 na dobrym clenie to mozna zawalu dostać jak nie masz Balkana z pewnego zrodla to nie bierz tym bardziej ze w starej wersji lata bardzo duzo fejkow.
Jezeli chodzi o Clen z Malay Tiger i chcesz go zapodac to uwazaj kolego z dawkami na poczatek proponowalbym wziac pól tabsa na sprawdzenie jak organizm zareaguje ostroznie z Malayem bo tam jest jakas k****ska mieszanka czegoś napewno nie jest to "zwykly"Clen takze sie nie napalaj bo mozesz szybciutko go odstawic
clena chwala tez z Vertexa Dna Nexium
Alpha Pharma i firmy jak wyzej koledzy pisali



Zmieniony przez - alex79 w dniu 2020-05-17 14:32:04

Zmieniony przez - alex79 w dniu 2020-05-17 14:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ernest_18
1.Pregnyl nr 1 jak masz apteke
2.Testosteron Enanthate z Euro nie brałem opini dużo z przewagą że są lepsze firmy, jednak Euro już jakiś czas na rynku i stawiam że testosteron działa tak jak powinien
3.Pewnie OK
4.Anastrazole OK

Anastrazol jeśli pl apteka ok, jeśli anastrazol TEVA UK to kibel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium