SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4066942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
master7711
Cześć

Jaka obecnie tura najrozsądniejsza? Mam do wyboru:

Nexium, androchem, ions, medical.

Mniej więcej od najtańszej do najdroższą.


W takiej kolejnosci bym brał:
Nexium, Ions
Androchem
Medical

leloman
Witajcie, jakiego laba polecacie do anavaru? Biosira jest tania cenowo ale słyszałem że często wałki w anavarze są.


Wiec szukaj czegos sprawdzonego jak np Nexium, Ions, Vertex, Vermodje, Alpha Pharma,...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jambala1540
Cypio Nexium. Powinno wyglądać tak https://www.sfd.pl/Nexium_Healthcare__new_design__temat_zbiorczy_-t1133529.html right?
A jak wygląda identycznie jak na zdjęciach wyżej tylko nie ma dwóch linijek tekstu na pudełku z datami (MFG i EXP) i na hologramie nie ma szarego paska do zdrapania czyli nie ma zdrapki (sam identyczny jak wyżej hologram)? Spotkał się ktoś z tym?


Spotkal sie, byla taka partia, wbijlem sporo tego cypio, kilka butli dostalem dokladnie takich samych jak opisujesz. Dzialalo wzorowo, bij smialo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Magic198502
Hgh mnie interesuje

Apteka lub imperial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
leloman
Witajcie, jakiego laba polecacie do anavaru? Biosira jest tania cenowo ale słyszałem że często wałki w anavarze są.

Nexium , ions bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
e-lite
leloman
Witajcie, jakiego laba polecacie do anavaru? Biosira jest tania cenowo ale słyszałem że często wałki w anavarze są.

Nexium , ions bierz


Vertex


wincol
master7711
Cześć

Jaka obecnie tura najrozsądniejsza? Mam do wyboru:

Nexium, androchem, ions, medical.

Mniej więcej od najtańszej do najdroższą.


jak andro i medical nie wiem ale nexiu. i ions mogę polecić ,
z winem taka sama sytuacja j/w


ture i wino bralbym tez jak kolega wyzej z Nexiuma badz Ionsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
SięNiePoddawaj
marianzulek
JurnyDziadek
prz1993
kokosik12345
Jak środki z DNA zna ktoś bił ktoś jak to się spisuje?

Kilka podstaw wziąłem na próbę. Test cypio, prop, meta i wino działają, reszty na razie nie wiem.


To co podales dziala ludzie na silce leca ten lab, teraz jeden czlowiek t-400 bije puchnie dobrze.

Kambodza24
Słyszał ktoś o DNA Laboratory Testosterone Enanthate 300mg?


Wchodze wlasnie na igle z deki i enana DNA, ja mam enana 300mg bo tam wyzej ktos pisal ze 250mg jest

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1921.html


Ja mam dece DNA i bede na dniach przechodizl z Moderiona bo ten sie skonczyl, niestety mam 250mg. Ide z reklamacja


Ja przeszedłem z deci bioniche na dece DNA i też mam 250 mg :D


U dila widzialem stezenia 300mg ,sam zbieram sie na ture do cyklu i mam do wyboru Dna albo Bm bo z Egzogena dil nie ma tury ,do konca tygodnia musze zadecydowac w pon badania na susta bold i chce zaczynac ture na parenascie tygodni .

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Trenik ace z bioniche daje rade?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667603
Z opini które znam to zbiera pozytywy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
KLAJTA
Trenik ace z bioniche daje rade?


Bralem ace bioniche dobry tren.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ace nie bilem ale enan pieknie mnie robil.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium